Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Proč se rozhodnout ke koupi vířivky?

Možná jste právě dospěli do stadia, kdy začínáte uvažovat o koupi vířivé vany nebo SWIM SPA. Na jednu stranu přemýšlíte o tom, že si konečně splníte sen, pořídíte si do domácnosti užitečný nástroj, který vám pomůže bojovat proti každodennímu stresu, na stranu druhou vás možná odrazují poměrně vysoké pořizovací náklady, které si zatím neumíte dostatečně obhájit. Pokud dovolíte, zkusíme vám přidat ještě několik argumentů, které vám vaše rozhodování ulehčí.

Již dávno minuly doby, kdy bylo možné vířivou vanu a vůbec celou hydromasážní techniku možné považovat za luxus, který si může dopřát pouze sociální elita společnosti. Technologie výroby totiž pokročila mílovými kroky kupředu a některé modely vířivých van jsou speciálně koncipovány tak, aby na ně dosáhl skutečně každý. Dnešní moderní vířivka je spíše terapeutickým nástrojem, než nástrojem pro pouhopouhé trávení volného času. Vždyť voda, podobně jako například oheň, má prokazatelně uklidňující účinky, které nám dokáží rychle navrátit pocit pohody a bezpečí.

Právě na vlastnostech, které neseme po svých prapředcích, staví hydroterapie – prastará metoda péče o tělo a mysl, která byla známa již starověkým kulturám.

Horká voda prosycená vzduchem rozšiřuje žíly a cévy, lépe prokrvuje naše tělo a prokysličuje celý organismus. Látková výměna se zrychluje a tělo nám začíná vysílat signály, že vše je v nejlepším pořádku. Kožních receptory se aktivují, svaly se uvolňují, klouby povolují po celodenní práci.  Těla jsou rychle odváděny škodlivé látky a stejnou rychlostí vznikají nové, silné, účinné. Mozek vyplavuje endorfiny, látku spokojenosti a štěstí. Právě odtud pramení pocit nově nabyté síly.

Tak jako jedna koupel dokáže zcela harmonizovat jednotlivce, bude mít blahodárný účinek i na naše vztahy s blízkými, s nimiž si budeme koupel dopřávat. Společný hluboký prožitek při koupeli se stane tajným poutem, které bude v pohodě udržovat nejen páry, ale také celé rodiny.
A pokud jste člověk společenský, určitě brzy objevíte pohodu, jakou přináší společná koupel s přáteli a známými...

Takže pokud jste byli s pořízením vířivé vany doposud na vážkách, nyní už máte pravděpodobně jasno. Přejeme vám, ať si s vaší novou vířivkou užijete spoustu krásných a uklidňujících chvil!

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky