Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Na co si dát při nákupu vířivky pozor?

Zaujala vás vířivá vana s podezřele nízkou cenou a vy nemůžete přijít na kloub tomu, proč je levnější než ostatní? Anebo jste nalezli atypickou vanu jak dělanou pro váš domácí prostor, ale nejste si jisti kvalitou výrobce?

Cena

Cena by nikdy neměla být rozhodujícím faktorem při výběru vířivé vany. Zpravidla totiž platí, že nižší cenu vykoupíte méně kvalitním provedením zařízení. Život vám pak budou kazit detaily, které znemožní, abyste si svou vířivou vanu užili jak se patří. Navíc vířivé vany bez atestu mohou nejen poškodit vaši domácnost (třeba únikem vody), ale dokonce ohrozit váš život!

Použité komponenty

Vždy dejte pozor, aby k sestavení vířivky byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály a komponenty, hydromasážními tryskami počínaje a skeletem konče. Výrobky společnosti Canadian SPA nabízí cenově dostupné, ale přesto špičkové komponenty – skořepinu Original Lucité® acrylic USA s technologií Microban®, vodní trysky bez kuličkového ložiska nebo jiného třecího materialu s řídící jednotkou BALBOA WATER GROUP. Ty považujeme za nezbytný standard, který chceme svým zákazníkům nabízet.

Certifikace

Vířivé vany a SWIM SPA, které se dováží na český trh by měly mít evropský certifikát CE a měly by splňovat normu ISO:9001. Vířivé vany a SWIM SPA Canadian SPA navíc splňují podmínky nezávislé certifikace TUV GS.
 
Pokud narazíte na produkt, který nesplňuje alespoň dvě z uvedených certifikací, doporučujeme vám od jeho koupě upustit.

Prodejce

Přestože mnozí prodejci svádí k nákupu vířivky přes internet, tuto variantu nemůžeme doporučit. Vířivá vana je natolik komplexní zařízení, že je ho před samotným nákupem třeba vidět. Nejde totiž o celkový vzhled zařízení, ale o způsob, jakým je řešena technologie – motor, čerpadla a trysky. Veškerá technologie totiž musí být kvalitně usazená, zaizolovaná a hlavně snadno přístupná pro případný servis nebo výměnu. Což jsou bohužel věci, které z fotografie nepoznáme.
 
Nejvíce informací proto získáte při návštěvě showroomu, kde si budete moci prohlédnout vícero modelů a navíc vám bude k dispozici odborný personál.

Materiály

Vířivé vany se dodávají v nejrůznějších materiálech nejrůznějších barev. Při rozhodování bude pravděpodobně kladen největší důraz na kvalitu materiálu, z něhož je vyhotovena skořepina a materiál a barvu obložení.
 
Vířivé vany Canadian SPA mají skořepinu vyrobenou ze špičkového materiálu Original Lucité® acrylic USA s technologií Microban® který nemá konkurenci. Vybrat si navíc můžete z celé řady odstínů – silver pearl, dark pearl, mramor, below nebo blue sky... Konkrétní odstíny skořepiny doporučujeme shlédnout u vašeho prodejce vířivých van.
 
V případě vnějšího obložení budete pravděpodobně vybírat mezi dřevem a plastikem. Dřevo – nejčastěji smrk nebo cedr – je vzhlednější, avšak náročnější na údržbu s rizikem tónové změny materiálu. Oproti tomu plastické obložení těmito neduhy netrpí, ale například v interiérech nepůsobí vyloženě esteticky.
 
 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky