Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Montáž vířivky

Velkou výhodou vířivých van a SWIM SPA je skutečnost, že pro jejich instalaci nejsou třeba žádné náročné stavební úpravy. Všechny vany a bazény z produkce Canadian SPA jsou totiž takzvaně samostatně stojící – pro jejich instalaci do interiéru nebo exteriéru není třeba nic víc, než zajištění rovné, dostatečně pevné a nosné podkladové plochy a zajištění přívodu elektrické energie.
 
Všechny produkty Canadian SPA lze pochopitelně zapustit také pod úroveň terénu nebo podlahy. V takovém případě je třeba zajistit, aby váhu vířivé vany nebo bazénu nesla vždy spodní plocha (tj. že vířivka nenese svoji váhu pomocí okrajů), navíc je třeba zajistit, aby byly dobře přístupné servisní body.
Při montáži je třeba dbát na dobrou izolaci vířivky, která snižuje její energetickou náročnost. Vířivé vany a SWIM SPA Canadian SPA jsou sestavovány za použití dvojité nadstandardní izolace.
 
Vždy je velmi důležité shlédnout vybranou vířivku ještě před nákupem a všímat si zejména uložení hydromasážních systémů, motorů, čerpadel, umístění trysek a jednotlivých okruhů. Všechny tyto moduly musí být přístupné, manipulačně dostupné a hlavně vyměnitelné. Pokud tyto dispozice vířivá vana nemá, nemůžeme totiž doporučit její nákup.
 
 
 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky