Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Dělení vířivek

Dělení podle kapacity

Vířivé vany můžeme jednoduše rozdělit podle několika parametrů. V první řadě nás pravděpodobně bude zajímat kapacita vířivé vany – tedy počet osob, které ji mohou v jednu chvíli používat. Trh v tomto ohledu nabízí řešení od malých vířivých boxů pro jednu až dvě osoby po swim spa, party vířivky nebo masážní bazény.

Dělení podle rozměrů

Z toho vyplývají také dělení na základě rozměrů. Ty bývají limitovány především stavebními dispozicemi nebo dispozicemi pozemku, kam chceme vířivou vanu či swim spa umístit.  Při výběru je dobré mít na paměti, že vířivky s nižší kapacitou nemusí být vždy menší než ty s nižší kapacitou.  Vybíráme tedy vždy podle rozměrů, které udává výrobce. Nezapomeňte, že vířivka se nedodává rozložená! Velikost musí být volena s ohledem na průchod do prostoru, kde bude instalována!
 
Opomíjet nesmíme ani váhu – pokud nestavíme vířivku v nejnižším možném podlaží nebo v exteriéru, doporučujeme zkonzultovat nosnost podlož se stavebním technikem.

Dělení podle funkce

Další možností je dělit vířivky podle funkce. Chceme si užít posezení v bublinkách nebo se položit na hydromasážní lavici a nechat se zhýčkat sofistikovaným systémem trysek od chodidel po krční páteř? Stačí nám pasivně relaxovat anebo dáváme přednost aktivnímu plavání? Trh naštěstí nabízí řešení v podstatě pro každého. V posledním desetiletí se navíc u značkových vířivek výrazně posunul standard běžné kvality a pro zákazníka jsou dostupná domácí i masážní centra a domácí lázně. Zákazníci navíc stále častěji objevují kouzlo swim spa – tedy vířivé vany s prostorem pro kondiční plavání v protiproudu. Její pořizovací náklady jsou srovnatelné s bazénem, swim spa navíc nabízí možnost celoročního používání. To ocení zejména lidé s aktivním životním stylem.

Dělení podle vzhledu

A poslední položkou je pochopitelně vzhled. Je třeba si uvědomit, že vířivá vana se stane dominantou prostoru, ve kterém bude umístěna. Dobře proto volte jak tvarovou dispozici, tak barvu obložení a skořepiny. Více o nich se dozvíte v sekci „Materiály“.
 
 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky