Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Záruční i pozáruční servis vířivek

Chcete si naplno užít relaxaci, kterou Vám kvalitní vířivka může poskytnout? Je potřeba vířivce věnovat patřičný servis a pravidelně ji udržovat a čistit. Všem našim zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis vířivek. Případné defekty opravíme. Zkontrolujeme nastavení vířivek, namontujeme čerpadla. Užijte si křišťálově čistou vodu a servis vířivky nechte na nás.

Pravidelný servis a opravy vířivek

Abyste si naplno užili relax ve své vířivé vaně, musíte ji pravidelně servisovat a čistit. Jestliže jste vířivku nějakou dobu nepoužívali, určitě nechte hloubkově vyčistit celé rozvody a nastavte dávkování chemie dle aktuálního stavu vody. Snažíme se za Vámi přijet vždy co nejdříve. Neodkládejte však servis vířivky na poslední chvíli. Dobře a pravidelně servisovaná vířivka Vám poskytne ničím nerušený komfort a příjemně čistou vodu.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky