Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Prodej vířivek

Naše společnost je zaměřena zejména na prodej vířivek. Zákazníkům se ale snažíme poskytovat komplexní služby. Od poradenství při výběru vířivky, přes odbornou montáž a servis vířivek až po prodlouženou záruku. Snažíme se vycházet vstříc všem našim zákazníkům bez ohledu na jejich rozpočet. V naší nabídce tedy naleznete kvalitní modely vířivých van za velmi příznivé ceny, ale také luxusní designové vířivky kombinované s plaveckým bazénem s protiproudem, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Komplexní péče o zákazníky

Prodejem vířivek se zabýváme již velmi dlouhou dobu. Abyste byli s vířivkou spokojeni a užili si ji naplno, je potřeba vědět, co od vířivé vany očekáváte a co vše by měla splňovat. V našem eshopu naleznete u každého modelu detailní popis včetně všech dostupných technologií. Pokud máte jakékoli nejasnosti, či chcete vířivku vyzkoušet naživo, přijďte do našich showroomů v Praze a Ostravě, rádi se Vám budeme věnovat a jistě vybereme vířivku, která bude splňovat všechny Vaše představy. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti prodeje vířivých van Vám doporučíme ty správné modely a Vy si pak vyberete design, který se Vám líbí.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky