Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Luxusní vířivé vany se zárukou

Cílem naší společnosti je dodávat našim zákazníkům špičkové vířivé vany od renomovaných výrobců, a to za rozumnou cenu. Neustále se snažíme zařazovat nové dostupné technologie. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme naši nabídku samotných vířivek i doplňkových komponentů pro privátní i komerční využití. Specializujeme se zejména na vířivé vany pro celou rodinu, domácí finské sauny a vířivky kombinované s plaveckým bazénem, kde můžete skombinovat sportování i relaxaci.

Atypické vířivé vany

Chceme poskytovat všem našim klientům maximální servisní podporu bez ohledu na velikost obchodu, který u nás uskuteční. Snažíme se věnovat všem našim zákazníkům s maximální osobní péčí. V našich showroomech představujeme také atypické modely nejoblíbenějších vířivých van. Nejvyšší kategorii vířivek u nás představují tzv. Swim SPA, což jsou vířivky kombinované s plaveckým bazénem. Aktivně si zasportujete a pak můžete zaslouženě zrelaxovat.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky