Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Luxusní venkovní vířivky

Rádi byste relaxovali v opravdu luxusní vířivce nejen u Vás doma ale třeba také na zahradě? V naší nabídce je opravdu široký výběr venkovních vířivek. V našich showroomech Vám vše rádi vysvětlíme a poskytneme detaily ke každému modelu. Navíc ty nejžádanější modely venkovních vířivek si můžete přímo na místě vyzkoušet a získáte reálnější představu, který model splňuje Vaše požadavky a bude lépe zapadat do Vaší zahrady či na Vaši terasu. Pokud raději zavítáte na naše webové stránky, u každého modelu vířivky najdete i podrobnou specifikaci včetně všech dostupných technologií. Vířivky od nás splňují i ty nejnáročnější požadavky. Jsou opravdu luxusní s možností dovybavení různými doplňky a vše za velmi příznivé ceny.

Venkovní vířivky od kanadského výrobce

Samozřejmě se prodloužená záruka vztahuje i na všechny modely venkovních vířivek. Nechte se hýčkat, užijte si komfortní hydromasáž od prověřeného kanadského výrobce. Jednotlivé modely a řady jsou neustále inovovány. Jako zákazník tedy dostáváte opravdu špičkové venkovní vířivky s nejlepšími dostupnými technologiemi, s širokou nabídkou doplňků a navíc pro Vás zajišťujeme nadstandardní zákaznický servis. Záruční i pozáruční. Aby Vám vířivka dělala radost po velmi dlouhou dobu.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky