Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Instalace vířivé vany nebo SWIM SPA

Instalaci vířivých van a SWIM SPA provádí pouze dobře proškolení technici SPA Studio. Máme zkušenosti s velkým množstvím interiérů i exteriérů a poradíme si v každé situaci.
Instalace a oživování vany probíhá v někoholika na sebe navazujících krocích:

  1. Obhlédnutí místa, kam bude vana instalována - důležitý krok, při kterém zkontrolujeme přístupové cesty a případnou stavební připravenost
  2. Výběr techniky - některé pozemky mají jednoduchý, jiné složitý přístup. Na základě toho se rozhodujeme, zda bude nutné povolat jeřáb anebo postačí hydraulické rameno.
  3. Instalace vany - na základě předchozí obhlídky se v domluveném termínu dostavíme s pracovní technikou. Znovu prověříme pracovní postup a poté vanu přemístíme na její místo. Instalace trvá podle podmínek od desítek minut po dvě hodiny.
  4. Oživení vany - po usazení vany na její pozici výrobek oživíme, zkontrolujeme veškeré jeho funkce a v případě zájmu majitele zaučíme do základů ovládání a péče o vanu.
  5. Předání - teprve když je vana plně funkční, stvrzuje majitel předání svým podpisem.


Cena instalace se liší podle podmínek, u top modelů je zpravidla zdarma. Instalaci provádí zkušení technici SPA Studio. Samozřejmostí je pojištění případných škod.


Popisek velkého obrázku
Popisek obrázku Popisek obrázku Popisek obrázku
   
Popisek obrázku    

Realizace

Za dobu své existence se nám podařilo zrealizovat celou řadu projektů, na které jsme právem hrdí. Pomohli jsme vám vybudovat lepší domovy a naše výrobky přispívají k vašemu lepšímu životu. Přesvědčte se sami:


Popisek velkého obrázku
Popisek obrázku Popisek obrázku Popisek obrázku
 
Popisek obrázku Popisek obrázku  

 

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky