Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Proč zvolit Canadian SPA International®

Široké portfolio

Obchodní značka Canadian SPA International® oslavila v roce 2010 úspěšný vstup zcela nových modelů na český trh. Do této doby se jí podařilo vytvořit široké portfolio s celou škálou zajímavých produktů. Svým zákazníkům dokáže nabídnout jak malé vířivé vany pro dvě, tři nebo čtyři osoby, tak větší vířivky s kapacitou pět nebo šest osob. Vlajkovými a královskými produkty jsou pak bazény s protiproudem SWIM SPA vyráběny od roku 2006 a které je možné umístit do interiéru i exteriéru – tyto produkty jsou navíc svým konceptem na úrovní současné světové špičky.

Produkty jsou nabízeny ve čtyřech specifických produktových liniích s rozdílnými atributy. Díky tomu si vybere jak zákazník, hledající skvělý poměr ceny ke kvalitě, tak zájemce o náročná řešení.

Top technologie

Kvalitní vířivku dělají především kvalitní technologie a materiály. Vířivé vany a swim SPA od naší společnosti využívají řešení a komponent pouze těch nejrenomovanějších dodavatelů. Všechny naše vířivky mají monolitický skelet Lucité® Acrylic s nejmodernější patentovanou povrchovou úpravou Microban® a vybaveny jsou špičkovou hlavní řídící jednotku s ovládacím panelem od amerického výrobce BALBOA WATER GROUP. Proto si každý zákazník může být jistý, že za své peníze dostane to nejlepší dostupné řešení a že poměr získané kvality vůči zaplacené částce bude jednoznačně výhodný. Samozřejmostí je špičková kanadská vzduchotechnika od spoelčnsoti CG AIR® použita u všech vířivek osazených perličkovou masáží.

Nadčasový design

V Canadian SPA International® dobře víme, že vířivá vana, vířivka a SWIM SPA se stane jedou z dominant Vašeho domova. Po více než 15ti leté spolupráci s ikonou produktového designu Gregem Marlowe vznikly první nezaměnitelné modely řady Classic, stále věříme kombinaci výrazného řešení skořepiny s kvalitními obklady ruku v ruce s konzervativním pojetím celé vířivky. 

Od roku 2007 má obchodní značka Canadian SPA International® k dispozici vlastní speciální prostory pro koncepční vývoj designových novinek. To každoročně zpracovává postřehy a nápady našich zákazníků a odběratelů. Jen díky tomu může být design našich vířivých van a masážních bazénů stále svěží a jasným důkazem tohoto nadčasového myšlení je celá řadová linie DIAMOND a ROMANTIC. Jako příklad uvádíme unikátní a jedinečný model vířivé vany NEMO, která je novinkou pro rok 2012.

Péče o zákazníka

Jedním z pilířů úspěchu společnosti Canadian SPA International® je zájem o maximální spokojenost zákazníků. Toho se daří dosahovat díky několika globálně platným opatřením.

V první řadě se jedná o způsob, jakým vybíráme své partnery. Canadian SPA International® navazuje spolupráci pouze se společnostmi, které splňují její náročné požadavky. Abychom vyráběli ty nejlepší vířivky a SWIM SPA, musíme s těmi nejlepšími spolupracovat. Proto každý prodejce našich produktů  - a to platí i pro Českou republiku – musí splnit celou řadu kritérií, než mu dovolíme reprezentovat kvalitu, styl a filosofii samotné Canadian SPA International®.

Zákazníci se tak za všech okolností dočkají vstřícnosti, špičkového zákaznického servisu a benefitů, jako je třeba prodloužená záruka na hlavní komponenty, skvělá dostupnost produktů či rychlé servisní zásahy, když jsou třeba.

Zastoupení v ČR

V České republice působí obchodní značka Canadian SPA International® od roku 2009. Jejím výhradním prodejcem a spolehlivým partnerem je společnost SPA Studio s r.o., která splňuje veškeré nároky, které klademe na své reprezentanty.

Máme tak jistotu, že český zákazník je v opravdu dobrých rukou a vždy se mu dostane péče, kterou považujeme za standard Canadian SPA International®.

Showroom

Doporučujeme si svůj vybraný model přijet osobně shlédnout  na vlastní oči do hlavní vzorkovny Canadian SPA International® v Praze, nebo využít  v rámci dealerské sítě některého z obchodních zástupců značky v České republice. V pražské vzorkovně o ploše více než 200m2 uvidíte většinu našich modelů, včetně SWIM SPA , které jsou v nejprodávanjších kombinacích určeny i k okamžitému odběru!

Zároveň zde budete mít možnost setkat se s vysoce profesionálními odborníky na problematiku, kteří vám pomohou ve Vašem rozhodování vybrat si pro sebe to nejlepší dostupné řešení.

 

Garance kvality

Naše vířivky jsou kvalitní a my jim věříme. Proto na jejich části poskytujeme záruku nad rámec zákonné povinnosti. U vířivých van, vířivek a SWIM SPA poskytuje Canadian SPA International® záruku 10 let na nejkvalitnější monolitický skelet Lucité® acrylic s nejmodernější patentovanou povrchovou úpravou Microban® a šestiletou záruku na špičkovou hlavní řídící jednotku s ovládacím panelem od amerického výrobce BALBOA WATER GROUP. Canadian SPA International® pro rok 2012 prodloužila záruční dobu na originální akrylátovou formu Lucité acrylic na dobu 20let. Hlavní ideologií naší značky Canadian SPA International® je aby každý zákazník za své peníze dostal to nejlepší možné řešení a aby poměr získané kvality vůči zaplacené ceně byl jasně nejvýhodnější.

Každý model vířivé vany Canadian SPA International® splňuje příslušné požadavky evropské harmonizované technické normy ČSN EN 12764+A1:2008. Zkoušky byly provedeny na Institutu pro testování a certifikaci národním akreditačním orgánem ITC (ČIA) - akreditovaná laboratoř č.1004.

ČÍSLO CERTIFIKÁTU Č.12 0176 T/ITC

Nadstandardní služby

To, co je u jiných prodejců nadstandard, považujeme za standard. Rychlý servisní zásah do 48 hodin, pokud se objeví závada jež znemožní chod Vaší vířivky? Pomoc při montáži? Služby bytového architekta? To vše vám přinášíme v kvalitě Canadian SPA International®! Pamatujte, že nákupem vířivky to nekončí, ale naopak začíná! Doporučujeme každému zákazníkovi před nákupem vířivé vany, aby pečlivě a objektivně volili svého partnera, který Vám zůstane nablízku i v případě pozáruční poruchy, nebo závady.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky