Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Tipy a triky na nevšední zážitky

Aromaterapie

Chcete, aby byl váš skvělý zážitek z vodní lázně ještě hlubší? Doplňte jej prožitkem čichovým! Prostřednictvím aromaterapie dosáhnete zcela nové, hlubší úrovně relaxace!
Aromaterapie je nástroj starý jako lázeňství samo. Již staří Řekové přidávali do horké vody bylinky, aby zklidnili mysl a znásobili efekt vodní lázně. Vy si můžete dopřát podobný zážitek u vás doma. Stačí vodu ve vaší vířivce doplnit o některou z voňavých látek určených přímo pro aromaterapii. Jednat se může třeba o koupelový olej nebo sůl určené přímo pro vířivé vany. S jejich výběrem vám nejlépe pomůže váš prodejce vířivých van.

Světlo v hlavní roli

Velkou roli při koupeli hraje také světlo. Za celý den býváme vystaveni nepřirozené intenzitě velmi jasného umělého osvětlení – obrazovkám počítačů, zářivkám v kancelářích... Proto je vhodné při relaxaci světlo omezovat na co nejnižší míru.
Pokud jste vybrali vířivou vanu s vlastním osvětlením led diodami, využívejte jej namísto běžného osvětlení tak často, jak to jen bude možné. K vanám, které nejsou samostatným osvětlením vybaveny, lze často toto osvětlení dokoupit.
Vybavte prostor, kde je vířivá vana umístěna, světly s možností regulace intenzity, ideálně na dálkové ovládání ve vodě odolné úpravě. Skvělého efektu dosáhnete také v případě, kdy doplníte prostor pomocí živého světla – tedy například svíček. Pohled na oheň totiž uklidňuje, navíc se vám podaří dosáhnout těžko opakovatelné atmosféry.
Nebojte se experimentovat – večerní nebo noční lázně se pro vás brzy stanou oblíbenou tečkou za hektickým dnem, bez které se nebudete chtít obejít!

Na film nebo koncert do vířivky!

Relaxace samozřejmě nemusí být vždy poklidná bez jediného vzruchu. Pro ty, kteří chtějí relaxovat aktivně, tu jsou nejrůznější elektronické doplňky. Svou vířivku si tak můžete postupně vybavit například audiosystémem anebo dokonce DVD přehrávačem. To vše pochopitelně ve voděodolné úpravě. Na český trh je dodává hned několik výrobců – stačí se informovat u svého prodejce!

<< JAK UPRAVIT PROSTOR KOLEM VÍŘIVKY | DESATERO ÚDRŽBY VÍŘIVKY >>

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky