Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Příslušenství a doplňky

K vaší vířivé vaně je pochopitelně možné dokoupit celou řadu zajímavého příslušenství.  Některé univerzální, některé danému výrobku na míru. Přinášíme přehled doplňků, které by se měly stát vaším standardem i těch, které jsou vyloženě pro radost...

Schůdky

Schody do vaší vířivky patří spolu s termokrytem k úplnému základu. Kromě vzhledu (schůdky by měly ladit s vnějším obložením) je důležité, aby měly vhodnou protiskluzovou povrchovou úpravu a dostatečně robustní a stabilní základ. Vířivky Canadian SPA již mají schůdky v pořizovací ceně.

Termokryt

Termokryt zabrání, aby se do vaší venkovní vířivky dostávaly nežádoucí nečistoty, v létě ji ochrání před přímým slunečním svitem, v zimě od sněhu.  Navíc sníží energetickou úsporu vaší vířivé vany, neboť dokáže snížit odpar vody a tím i tepelné ztráty. Pro lepší manipulaci doporučujeme pořídit (zejména u větších vířivek) také zvedák termokrytu, případně stojan pro jeho odkládání.

Kvalitní termokryt je již započítán do ceny vířivých van Canadian SPA.

Vodní doplňky

Pro všechny, kteří mají rádi vodu v pohybu, existují nejrůznější doplňky v podobě vodopádů nebo fontánek. Jejich montáží zatraktivníte prostor vířivky, chytrým rozložením u SWIM SPA pak vytvoříte dojem vlastního soukromého akvaparku. Spolu s kvalitním nasvícením můžete vytvořit překvapivě krásné vodní efekty.

Osvětelní

Správně nasvícená vířivka několikanásobně znásobí efekt nočního koupání. Většina světelných systémů se dodává již přímo s vanou, není však problém dokoupit je samostatně. Uvnitř vany tak můžete pomocí různě barevných diod vytvořit strhující barevnou show.

Audio video

Pro všechny náročnější uživatele existuje celá řada vodě odolné elektroniky. A pro ty, kteří to myslí opravu vážně, existují systémy, které je možné zabudovat přímo do vířivé vany.
Pořídit si můžete například vysouvací reproduktory, LCD obrazovky anebo rovnou celý systém domácího kina. Záleží pouze na vás, nakolik vás sledování televize přímo z horkých bublinek vaší vířivky anebo SWIM SPA dostane.

Testery

Pro testování kvality vody existuje celá řada testerů. Buď fungují na principu lakmusového papírku nebo je možné pořídit je v podobě kontrolních roztoků. S jejich výběrem vám poradí váš prodejce.

Chemie

Protože čas od času bude třeba upravit kvalitu vody, je třeba pořídit si alespoň základní chemické přípravky. Většinou je seženeme za zvýhodněnou cenu v takzvané základní sadě. Základní sada většinou obsahuje přípravky na zvyšování a snižování PH, chlorové tablet, odpěňovač a často také tester.

Další chemii (např. na čištění skeletu, filtrů nebo trysek) je vhodné koupit na doporučení vašeho prodejce vířivých van.

Hračky

Pro děti i dospělé existuje celá škála hraček, které vám zpestří rodinné koupání. Od plastových rybiček, které budete moci v rámci rodinné soutěže lovit na čas po batiskaf na dálkové ovládání, jehož voduvzdorná kamera vám dovolí prozkoumat nejzazší hlubiny tajemé vířivky nebo SWIM SPA!

Vodě odolný nábytek

Velice praktickým doplňkem je také vodě odolný nábytek s textiliemi, kterým nevadí ani zvýšená koncentrace chloru. Takováto pohovka může být umístěna ihned vedle vířivky – nebudou ji vadit kapky a dokonce ani to, když si na ni sedne někdo v mokrých plavkách. Její cena navíc není výrazně vyšší než u podobných, avšak neodolných výrobků.

<< DESATERO ÚDRŽBY VÍŘIVKY

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky