Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Jak upravit prostor kolem vířivky

Vaše vířivka se velmi rychle stane dominantou prostoru, do kterého bude umístěna. Brzy zjistíte, že je to právě v jejím okolí, kde se odehrává podstatná část společenského života vaší domácnosti. A právě proto byste měli věnovat zvýšenou pozornost jeho úpravě. Přinášíme několik tipů, které vám můžou pomoci při jeho zařizování!

  1. Cesta k vířivce musí být bezpečná. Ať už vana stojí vevnitř nebo venku, vždy dbejte na to, aby se k ní dalo od sprchy nebo vstupních dveří dostat dostatečně širokým koridorem. U venkovních vířivek dbejte na to, aby byla příjemná i při chůzi bez bot.
  2. Ať už máte zapuštěnou anebo běžnou vířivku, upravte nástupní prostor tak, aby byl co nejbezpečnější. Protiskluzová úprava schůdků je nutnost!
  3. Místnost nebo prostor s vířivkou by měly působit harmonickým dojmem. Pro zvýšení pozitivního pocitu z vody doporučujeme využívat co nejvíce přirodniny – leštěné kameny, dřevěné doplňky a zeleň.
  4. Popřemýšlejte o nákupu speciálního voděodolného nábytku. Zejména v interieru odvede skvělou službu. Na trhu existují dokonce polstrovaná křesla nebo sedací soupravy, kterým nevadí, když na ně usednete v mokrých plavkách!
  5. Počítejte s tím, že budete využívat nejen prostor ve vířivce, ale budete rádi trávit čas i kolem ní. Vybavte prostor lehátky a odkládacími plochami a upravte jej tak, aby se vám v něm dobře trávil váš volný čas!

TIPY A TRIKY NA NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY >>

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky