Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Časté dotazy

Chci si pořídit vířivku. Jak mám začít?

Aby se vířivá vana stala pro váš domov pravým potěšením a přinášela vám jen samou radost a užitek, je potřeba její pořízení dobře promyslet. Základní kroky k výběru vířivé vany nebo SWIM SPA naleznete v jednotlivých rubrikách na těchto stránkách.

Pokud dáváte přednost osobní konzultaci, jsou Vám plně k dispozici také ochotní specialisté oficiálního partnera SPA Studio s r.o. Rádi zodpoví Vaše dotazy a pomohou Vám najít optimální řešení na míru s ohledem na Vaše skutečné potřeby, předpoklady a očekávání. Pokud navštívíte oficiální showroom, budou Vám zároveň moci představit konkrétní modely nejprodávanějších vířivek a SWIM SPA  obchodní značky společnosti Canadian SPA. O vlastnostech a přednostech našich produktů se budete moci přesvědčit na vlastní oči.

 

Mohu vzhled vířivky přizpůsobit designu interiéru nebo exteriéru?

Samozřejmě. Dobře víme, že vkus každého z nás je jiný. Od každého modelu proto nabízíme celou řadu barevných kombinací které vznikají spárováním vnějšího opláštění s barvou skořepiny. Díky tomu se nám vždy podaří najít tu pravou kombinaci, která se vám bude nejen líbit, ale zároveň bude působit vyváženě a nenaruší dojem z interiéru ani exteriéru. Aby každá vířivka do svého okolí esteticky správně zapadla, je možné dokombinovat celkový výraz ještě berveným provedením termokrytu.

Pokud si sami nejste jistí, jakou barevnou kombinaci zvolit, velice rádi a ochotně Vám poradí naši profesionální obchodní specialisté. Prostor pro vířivku můžete nafotit a odeslat na naši emailovou adresu: info@canadian-spa.cz  anebo si přijít pro osobní konzultaci do oficiálního showroomu. Bude nám potěšením přispět k tomu, aby vířivka od nás vypadala u Vás doma opravdu dokonale.

 

V čem jsou vířivky Canadian SPA lepší než ostatní?

Naše vířivé vany, vířivky a SWIM SPA nejsou vždy nejlepšími, ale produkty Canadian SPA rozhodně patří svým koncepčním zpracováním a celkovou kvalitou mezi evropskou a světovou špičku ve své kategorii a díky specifickému designu a jedinečným funkčním dispozicím se z určitých modelů staly naprosté bestsellery. Klíčem k úspěšnému produktu  je především kombinace kvalitních materiálů, jako například skeletové formy Lucité® acyrlic s nejpokročilejší povrchovou úpravou Microban®, jednoduchého, krásného a funkčního designu, pečlivé montáže a nadstandardního zákaznického servisu v kombinaci s vysoce kvalitní americkou řídící technologií BALBOA WATER GROUP.  (www.balboawatergroup.com).Veškeré modely jsou prodávány ve velmi vysokém stupni vybavenosti a vždy s kompletním příslušenstvím v celkové ceně.

Jako jedna z mála značek se navíc snažíme být co nejblíže našim zákazníkům po celé střední evropě. Od roku 2009 proto působíme i v České republice skrze oficiálního frenšízového partnera pro ČR a SR – společnost SPA Studio s r.o.

 

Kde si mohu vířivé vany Canadian SPA prohlédnout?

Pokud Vám již nestačí prohlížet naše produkty na našich webových stránkách, doporučujeme navštívit showroom našeho autorizovaného partnera – tedy společnosti SPA Studio, s.r.o.. Značkový showroom naleznete v Praze 6 na Bílé hoře. Nejprodávanější vířivé vany, vířivky a SWIM SPA si budete moci prohlédnout na vlastní oči, kde se Vám velice rádi budou věnovta vyškolení prodejci pro veškeré Vaše dotazy. Většina v showroomu vystavených vířivých van, vířivek a SWIM SPA je k dispozici i pro okamžitý prodej, neboť vystavené modely bývají obvykle i těmi nejprodávanějšímy.

 

Jak se postaráte o své české zákazníky, když jste globální značka ?

Velice jednoduše. Na konkrétní trhy vstupujeme pouze ve chvíli, kdy najdeme vhodného lokálního a seriózního partnera. Takového, kterému můžeme plně důvěřovat, který ctí obchodní etiku a pro kterého je radostí pečovat o naše společné zákazníky. Takový partner musí prokázat, že Vám dokáže nabídnout reprezentativní zázemí, nadstandardní servis a špičkovou péči hodnou kvality Canadian SPA. Díky tomu máme jistotu, že bude naše obchodní značka prezentována v rámci našich globálních požadavků na zákazníka. Uvedení prvních modelů na evropský trh byl zahájen již v roce 2005 prostřednictvím polských distibutorů a tato spolupráce pokračuje dodnes.
První vstup obchodní značky Canadian SPA na český trh byl uskutečněn v roce 2009 a hlavním prodejním partnerem se pro ČR stala společnost SPA Studio s r.o.   

Na českém trhu jsem narazil na výrazně levnější vířivky. Proč jsou Vaše ceny vyšší, nebo levnější?

Opíráme se o svoje zásady, kvalitu a garanci služeb. Naše vířivé vany musí být ve své cenové kategorii naprosto vyvážené jako celek a vždy v maximální výbavě, podpořené patřičnými zárukami a servisní oporou. Pečlivě vybíráme, pečlivě sestavujeme a kvalitně koncipujeme. Ve vystupní výrobní kontrole je výdy každý produkt pečlivě testován a zatěžován vodním a funkčním testům. Usilujem o to, aby naše vířivé vany byly ve své cenové kategorii těmi nejlepšími na každém trhu. Veškerou výrobu zajišťují certifikované provozy a každý pracovník je profesionálně školen a samostatně zodpovědný za svůj pracovně sekční plán. Každý model je, jak již bylo uvedeno výše, technologicky osazován do velmi vysokého stupně vybavenosti a i menší modely vířivých van jsou vybaveny těmi nejkvalitnějšími řídících technologií ovládání a řízení, které pro domácí využití mají ještě smysl, Např. vybavení ve stupni PROFI HYDRO COMFORT.

Stovky nových spokojených zákazníků každý rok nám dokazují, že uvažujeme správně. Věříme, že si náš zákazník chce pořídit kvalitní produkt, který mu bude přinášet především radost, zdravotní prospěch po dlouhá léta. A my děláme za svou cenu to nejlepší, abychom Vám Vaše přání mohli splnit. Naše vířivé vany, vířivky a SWIM SPA proto nejsou drahé, jejich cena pouze odpovídá jejich kvalitě, požité technologii, svým zárukám a péči, se kterou jsou vyráběny. Hlavní ideologií naší značky Canadian SPA  je aby každý zákazník za své peníze dostal to nejlepší možné řešení a aby poměr získané kvality vůči zaplacené ceně byl jasně nejvýhodnější.

 

Jakou Canadian SPA poskytuje na své vířivé vany záruku?

Na všech trzích poskytujeme záruku nad rámec zákonné povinnosti. U vířivých van, vířivek a SWIM SPA poskytuje Canadian SPA záruku 20 let na nejkvalitnější monolitický skelet/skořepinu s nejmodernější patentovanou povrchovou úpravou Microban®/záruka 10let a šestiletou záruku na špičkovou hlavní řídící jednotku s ovládacím panelem od amerického výrobce BALBOA WATER GROUP.

A protože se nezříkáme zodpovědnosti ani po uplynutí této doby, je samozřejmostí pozáruční servis za zvýhodněných podmínek. V případě, že by některá z komponent nefungovala jak má a měla by vliv na plynulý chod vířivé vany, garantujeme Vám servisní zásah do 48 hodin po celé ČR.

 

Jak mám pečovat o svou vířivku? Jak se provádí údržba?

Péče o Vaši vířivou vanu, vířivku či SWIM SPA není komplikovaná a v žádném případě se taková péče nedá srovnávat s péčí o klasický bazén. Stačí si osvojit několik základních kroků, které naleznete shrnuté v sekci „Údržba vířivky“ na těchto stránkách.

Pokud byste si s údržbou Vašich domácích lázní nebyli jisti, je Vám pochopitelně k dispozici autorizovaný technik, nebo prodejce, který Vám pomůže vyřešit případné problémy po telefonu, nebo osobně na autorizovaných pracovištích prodejců.

 

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky