Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

O Canadian SPA International®

Historie společnosti

Cesta obchodní značky Canadian SPA International® patří dnes ve své kategorii mezi evropskou i světovou špičku. První koncepční modely vznikaly již po roce 1991 a byly předávány z generace na generaci. Přestože v prvních letech svého vlastního vývoje měla značka jen minimální podporu, nikdy se její zakladatelé nevzdali své vize – stát se výjimečným výrobcem kvalitních vířivých van, vířivek a SWIM SPA a vytvořit ze značky Canadian SPA International® synonymum skvělých a stylových výrobků bez kompromisů s nadstandardním zákaznickým servisem.

Po několika letech se na trhu poprvé prosadily osobité vířivky ze série CLASSIC, které přinesly nevídaný poměr kvality a ceny. O pár let později je následovaly řady ROMANTIC a DIAMOND. Později Canadian SPA International® přináší své první mobilní vířivky, a po roce 2008 je následují komerčně úspěšné převratné královské linie SWIM SPA.

Z malé, takřka rodinné společnosti se po letech usilovné práce stává vysoce prestižní značka, komplexně působící za pomoci svých frenšízových prodejních partnerů. Spojením značky Canadian SPA International® s největším americkým výrobcem řídicích jednotek BALBOA WATER GROUP, použitím akrylátových plátů I. jakosti s nejkvalitnější skořepinovou hustotou amerického výrobce Lucite® cast acrylic a kanadským specialistou přes vzuchotechniku CG AIR bylo docíleno výrobního produktů s nejvyšší technolgickuo výbavou ve své cenové kategorii. I přes výrazný nárůst produkce je však každý kus nadále sestavován s maximální péčí, jako tomu bylo v začátcících a neustále zlepšován.

Od roku 2009 je spoluvlastníkem globálního brandu Canadian SPA International® společnost SPA Studio (International).


Značka vstupuje do Evropy v roce 2003, kdy začala působit na polském trhu pod zastoupením prvního franšízového partnera. O dva roky později byla zahájena její distribuce také v Německu, Rakousku a Itálii. Od roku 2009 působí značka také v České republice a od roku 2012 na Slovensku.

Filozofie Canadian SPA International®

Hlavní vizí společnosti, kterou jí vtiskli její vizionáři je vyrábět špičkové, stylové a vysoce funkční výrobky a zároveň se postarat o to, aby byli zákazníci, kteří si je pořídí, maximálně spokojeni.
Tuto vizi se společnosti daří naplňovat již celá dvě desetiletí. Přestože v současné době Canadian SPA International® produkuje sdtále více vířivých van a SWIM SPA ročně, každý výrobek získá tolik péče, kolik si žádá. Všechny vířivky se vyrábí v přísném výrobním procesu, jejichž zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni. Nároky, které jsou na ně kladeny, jsou vyvažovány skvělou, takřka rodinnou péčí. Přístup k výrobě nejlépe vystihuje motto zaměstnanců: „Náš produkt má lidem přinášet zdraví, radost a potěšení.  A tyto tři věci musíme cítit i při jeho výrobě.“

Hlavní ideologií značky Canadian SPA International® je aby každý zákazník za své peníze dostal to nejlepší možné řešení a aby poměr získané kvality vůči zaplacené ceně byl jasně nejvýhodnější.

Zodpovědně Canadian SPA International® postupuje také při vstupu na zahraniční trhy. Její produkty mohou prodávat pouze společnosti, které projdou přísným výběrovým řízením. Zákazník tak vždy jedná se vstřícnými a ochotnými profesionály, kteří ho provedou výběrem, montáží i případným servisem. Každý, kdo koupí výrobek Canadian SPA International®, stává se automaticky členem prestižní zákaznické rodiny a tak s ním také musí být nakládáno. Nespokojíme se s tím, že naše produkty a servis budou plnit svou funkci. Chceme, aby předčily Vaše očekávání.

Zastoupení v ČR

Od roku 2009 se o kvalitách produktů Canadian SPA International® můžete přesvědčit i Vy – českým zákazníkům je k dispozici pražský showroom oficiálního českého partnera SPA Studio s r.o.

Jejím výhradním prodejcem je společnost SPA Studio s r.o., která splňuje veškeré nároky, jež na své partnery Canadian SPA International® klade. Značková prodejna SPA Studio spolu s reprezentativním showroomem sídlí v Praze 6 na Bílé hoře. Právě sem si můžete dojít pro radu při výběru vířivky, prohlédnout si modelovou nabídku Canadian SPA International® anebo konzultovat servis a údržbu se zkušenými specialisty.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky