Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Při návrhu každého nového modelu vířivé vany dbáme na to, abychom dosáhli maximální rovnováhy mezi koncepčním pojetím, terapeutickým umístěním jednotlivých masážních prvků a osazení každé vířivé vany dle technologického stupně vybavenosti tou nejlepší technologií a řídicím systémem. Nemáme rádi kompromisy, a proto každý model prochází celou řadou testů, které nám pomáhají doladit jeho konečnou podobu. Výsledkem pak je nejen funkční krása, ale zároveň skvěle využitelná vířivá vana, která vám bude přinášet štěstí desítky let. Hlavní obchodní myšlenkou bylo vytvoření komplexního produktového konceptu, který bude synonymem pro kvalitu, krásu a funkčnost za skvělé peníze.

Celkový koncept vířivých van Canadian SPA dospěl ve vývoji dnes k takovým výsledkům, že se sebevědomě řadí po bok těch nejlepších a nejznámějšími značek na světě. Canadian SPA dlouhodobě dosahuje nepřekonatelného poměru ceny a výkonu na poli konstrukčním, technologickém servisním.

Masážní prvky

Masážní sedátko

Ergonomicky tvarované, s dostatečně hlubokým posedem v různých výškových úrovních, od masážních až po ochlazovací

Masážní lůžko

Ergonomicky tvarované pro maximální uvolnění a zajišťující pohodlnou masáž celého těla

Half-way seat

Sedátko s nízkým posezem pro ty, kteří se potřebují ochladit, vhodné také jako dispozice pro osoby menšího vzrůstu

Intenzivnímasážní pozice a trysky

Pro intenzivní hloubkovou masáž krku, ramen a beder, stehen, lýtek, zápěstí a chodidel. 

Vertikální masáž trapézového svalstva

Velmi atypický typ masáže, který si dispozičně mohou dovolit pouze vysoké modely spa se zaměřením na svalové oblasti trapéz a šíje (Unikátní masáž)

Boční masáže stehenních oblastí

Další z neobvyklých masážních prvků, koncepčně stále ještě neobvyklý typ masáže, bývá navržen u modelů vířivých van s vysokou inteligencí masáže se zaměřením na boční svalové kontury stehen

Zádová masáž středová / plošná / periferní

Prakticky nejběžnější systém masáže se zaměřením na celé svalové zádové spektrum. Běžně je ve větší vířivé vaně vždy několik anatomických dispozic pro každé místo jiná masáž.

Trysky

Jemná vázaná nebo pulzní masáž o volitelné síle a nastavení směrové orientace proudu, s možností úplného vypnutí každé trysky

Dvojitá rotační tryska

Intenzivní vázaná nebo pulzní masáž o volitelné síle se dvěma proudovými otvory v rotační hlavici

Bodová pažní tryska

Přesně mířený proud pro reflexní a tlakovou masáž

Tryska „Tajfun“ (Typhoon Jet)

Nejvýkonnější tryska s úžasnými s průtokovými vlastnostmi. Ideální pro tvorbu protiproudu u SWIM SPA anebo masáž chodidel.

Vzduchové trysky

Trysky k provzdušnění vody ve vířivé vaně sloužící jinými slovy pro perličkovou masáž

Výbava

Podhlavníky

Příjemné měkké polštářky vyrobené z odolného antibakteriálního plastu, s možností přisátí, nebo jednoduchého nasazení „clip clap“ systémem.

Vodopád

Pro krásný prožitek s možností regulace – podsvětlen diodami ve výbavě zatraktivní celkový dojem z masáže. Vodopády bávají velmi oblíbenou atrakcí u dětí.

Chromoterapie  / LED DIODE 

Silné LED diody s rainbow efektem pro efektní nasvícení celé vany jako dokonalá chromoterapie. Každá vířivá vana ve výbavě PROFI HYDRO COMFORT je již ve standardu osazena systémem diodového osvětlení, resp. chromoterapie.

Chromoterapie, neboli terapie barevností světla patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k načerpání energie a významně působí na mysl po stránce psychické, emocionální, spirituální, i mentální. Nejsou to pouze jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale energie světla, které tyto barvy odrážejí a které každé lidské tělo dokáže vnímat.

Fontána

Pro požitek ze zvuku zurčící vody s LED nasvětlením s možností regulace, či úplného vypnutí

Reproduktory, TV

U van s vyšší výbavou možnost instalace hudebního přehrávače, počítače anebo televize. Ideální pro party vířivky - z hlediska terapie a správného hlubokého a procítěného zážitku nedoporučujme žádnými dodatečnými technologiemi vířivou vanu vybavovat.

Koš na šampaňské

Chytře umístěný prolis v akrylátové formě, který bude nacházet své uplatnění stále častěji

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky