Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Unikátní koncepty, které změnily pojetí vířivých van

Na první pohled se mnoho vířivých van druhým podobají, ve skutečnosti je jejich podobnost pouze zdánlivá. Na světě existuje vždy pouze jeden originál a mnoho podobných typů, popřípadě téměř stejných plagiátů. Pokud detailně prozkoumáme jednotlivé koncepční řešení vířivých van, brzy pochopíme, že i mezi zdánlivě stejnými modely panují obrovské rozdíly. A trh s vířivými vanami začíná být ve světovém měřítku skutečně exponovaný. Kladem je, že si na něm vybere úplně každý. Záporem však, že od těch nejúspěšnějších modelů vznikla celá řada plagiátů, které konkurují cenou, nikoli kvalitou.

Na trzích se setkáme s celou řadou koncepčních řešení vířivých van v nejrůznějších podobách. Od malých kompaktních zařízení pro jednu nebo dvě osoby po party vířivky anebo sofistikovaná plavecká centra – tedy SWIM SPA, která pomalu ale jistě vytlačují klasické bazény. Pojďme si představit modely, které v naší nabídce z celého portfolia zásadním způsobem vstoupily mezi nabídku vířivek na českém trhu a posunuly hranice zase o kousek dál.

Královské SWIM SPA – Domácí plavecká centra

Královské koncepce SWIM SPA jsou revolucí hybridního řešení, které v sobě kloubí všechny výhody vířivých van a bazénů a přináší i další zásadní prodejní argumenty, které jsou z cenového a užitného hlediska nekompromisní. SWIM SPA, v portfoliu Canadian SPA reprezentované nejmenším modelem BELUGA, zástupcem SWIM SPA bez vířivé části OCTOPUS, až po královskou audienci NAUTILUS XL, jsou právem označovány za kapitální produkty, které jednou zcela vytlačí klasické bazény. K rychlému srovnání postačí pořizovací cena, nároky na prostor, užitné hodnoty, údržba, ekonomie provozu a unikátní zážitkový přínos na všech stranách nejen pro každého člena rodiny, ale také pro dům a Vaše finance. Za několikanásobně nižší pořizovací cenu oproti klasickému bazénu získává každý majitel od svého  SWIM SPA do svého života jedinečné domácí zážitkové plavecké centrum vybavené nejmodernějšími technologiemi a systémy.

Posláním každého kvalitního SWIM SPA je uspokojit každého člena rodiny, ale i rekreačního plavce či profesionála, navíc s celoročním provozem bez nutnosti budování zastřešení…

Samozřejmostí je možnost zazimování velké plavecké části s možností využívání pouze vířivé části. Každý královský model SWIM SPA od Canadian SPA patří koncepčně k nejtěžším zástupcům na českém trhu a na přání mohou být modely pro venkovní uložení vybavené unikátním systémem izolace, které je v naší zemi ojedinělé a šetří svému majiteli cca.10.000,- až 15.000,- ročně vždy bez ohledu na to, v jakém provozu je SWIM SPA provozováno.

Propojením pořizovací hodnoty SWIM SPA Canadian SPA a prezentovanou doporučovanou výbavou v provedení PROFI HYDRO COMFORT u samotného produktu SWIM SPA a rozsahem servisních záruk a garančních služeb se jedná o nejlepší modely SWIM SPA uváděné na trh v České republice.   

Vířivka - společenská záležitost

Vířivé vany nemusí sloužit pouze k tiché domácí relaxaci. Naopak – jsou místem, které okolo sebe září zvláštní atmosférou a kde se chceme dobře pobavit a trávit čas s rodinou, přáteli nebo svými pracovními partnery.
Ostatně že vířivá vana může sloužit také, jako místo pro společenské aktivity ukázal Canadian SPA svým konceptem Chat-Jet, vtěleným do vířivé vany SIRENA řady DIAMOND RANGE. Některé prvky se však objevují také v dalších modelech – například oblíbená DELPHINA si z konceptu odnesla jednosměrnou orientaci všech masážních sedadel a lehátek a unikátní a jednoduchou přidanou vlastnost ve své jedinečné formě, díky které se právem stala nejoblíbenějším rodinným modelem,  dispozičně vhodným nejen pro děti, ale pro osoby starší, nebo s pohybovým omezením.
Bohužel, i tyto jedinečné modely se brzy dočkaly levnějších a méně kvalitních kopií, které ponižují jejich kvalitu, nebo modelů podobných u kterých prodejci získávají zákazníky na velmi nízkou cenu. Vířivka pro 5 osob nemůže mít vždy stejnou cenu u několika různých prodejců, nemůže mít ale ani vždycky ani stejnou kvalitu.
Vířivé vany Canadian SPA se svým portfoliem nepatří mezi nejdražší v nabídce. Produkty však vždy garantují, že za své peníze získáte absolutní maximum u každého modelu a to ve světovém měřítku.

Luxusní vířivka NEMO - jediný unikát na světě!

V roce 2010 začal v Canadian SPA utajovaný vývoj zcela nového unikátního modelu založeného na absolutně novém know-how. Model měl splňovat několik zdánlivě protichůdných požadavků. Přestože se mělo jednat o vířivou vanu pro tři až čtyři osoby s nadstandardní výbavou, její cena měla být vysoce konkurenceschopná – maximálně 6000-7000 USD dle stupně výbavy.
A tak se zrodil NEMO, nový vlajkový model portfolia Canadian SPA v segmentovém zařazení DIAMOND RANGE, který byl slavnostně představen na konci roku 2011. V čem je tato vířivá vana tak výjimečná? V první řadě kompaktními rozměry 2000mmx2000mm, na kterých je přesto schopna nabídnout jedno plnohodnotné lehátko, dvě sedátka o hloubce 720 milimetrů a jednu half-way seat pozici. O masáž se stará sada 46 ortopedicky umístěných trysek (36 masážních, 10 vzduchových), které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.
Tvorba designu byla zadána tvůrčímu týmu Grega Marlowe, který je podepsán pod většinou bestsellerů Canadian SPA první poloviny 90. let.
NEMO se navíc může pyšnit tím, že jeho forma nebyla prozatím zneužita k tvorbě levných čínských napodobenin. Jedná se tedy koncepčně o globální unikát a jediný originál na světě.

 

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky