Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Tryskový systém Canadian SPA

Masážní tryskové systémy van Canadian SPA založené na patentovém řešení Fluidix ® zhodnocují mnohaletou zkušenost ve vývoji spolehlivých a dostupných vířivých van. Jsou koncipovány s důrazem na vysokou kvalitu a dlouhou životnost stejně jako luxusní vzhled a maximální funkční jednoduchost.

Trysky jsou zhotoveny z vysoce kvalitních tvrzených materiálů zalisované v nerezových pouzdrech. Hlavní vlastností vodních trysek je schopnost auto-rotace a polohovatelnosti pro nastavení směru trysky. Žádná z rotačních trysek není vybavena kuličkovým ložiskem ani jiným třecím prvkem, který by ztěžoval průchod vody a zvyšoval tak zatížení vanového čerpadla a snižoval jeho energetickou efektivitu. Na milimetr přesné uložení styčné plochy trysky v ose zajišťuje dlouhodobou odolnost bez nutnosti pravidelné údržby. Díky své koncepční jednoduchosti je u každého masážního a ovládacího prvku velmi snadná údržba, čištění a dlouhodobá životnost v každodenním provozu.

Jednoduchá rotační tryska
(Single roto jet) – velkosti 2”, 3”, 4” 5”

Dvojitá rotační tryska
(Double roto jet) – velkosti 2”, 3”, 4” 5”

Ideální pomocník pro povrchovou i hloubkovou masáž volitelné intenzity. Efekt vázané anebo Pulzní masáže rotačních trysek se mění podle intenzity proudu, který je možné regulovat manuálně pro každou vybranou masážní dispozici.


Intenzivní masáž o volitelné síle. Podle velikosti rotační trysky a tlaku procházející vody je rotační tryska schopna masírovat citlivě anebo naopak důrazně. Samozřejmostí je možnost volby mezi pulzní anebo vázanou masáží.

Bodová pažní tryska
(45 mm wrist jet)

Přesně mířený proud ze 45 mm pažní trysky přinese rychlou a dlouhotrvající úlevu pažím včetně komplikované partie zápěstí. Ideální pro aplikování reflexologických principů tlakové masáže s možností nastavení směru proud masáže.

Tryska pro hloubkovou péči
(Deep Tissue jet)

Velká rotační tryska
(Spray Jet) - 5"


Díky mocnému proudu vody, který je svou silou schopen efektivně proniknout hluboko pod kůži, přináší tyto trysky úlevu unaveným svalům a šlachám, které zbavuje napětí a zlepšuje jejich prokrvení.

Masivní rotační Maxitryska pro intenzivní masáž těžko dosažitelných partií. Přerušovaná masáž trysky zajištěná osmikomorovou mřížkou zajišťuje vysokou efektivitu masáže a dobré prokrvování kožní kontury  masírovaného místa.

Tryska „Tajfun“
(Typhoon jet)

Tajfun dělá čest svému jménu. Jeho mocná hlavní proudnice a sedm postranních výdechů je totiž schopno během jediné minuty vychrlit až 380 litrů výstupní rychlostí přesahující 50 km/h.

Díky svému přímočarému vodnímu vyústění neklade tato tryska žádný odpor vodnímu proudu a stává se z ní chrlič s maximálním kladem na výtlak. Díky své silné konstrukci a velmi jednoduché vnitřní kloubové hlavici, můžeme tento malý tryskový zázrak použít nejen do systému extrémního protiproudu u SWIM SPA, ale i jako silný masážní prvek na chodidla se sedmi kruhovými výdechy, kterými můžeme vodní proud centrálně oslabit a rozvinout na intenzivní masážní záběr reflexních bodů chodidel

Vzduchové trysky
(Air jet 45mm)

Samostatné vzduchové trysky se čtyřmi rozloženými otvory provzdušňují vodu ve vířivé vaně a zvyšují tak prožitek z relaxace. Princip vzduchování ve vířivce je skryt v teplotě vzduchu, která musí být vždy nižší, než je teplota vody, do které je vtlačován. V kontaktu s pokožkou dochází k jejímu aktivizování a díky tomu dostáváme v kombinaci s vodní masáží dokonalý efekt hydro-masáže.

Vzduch také pomáhá lépe vytvářet páru nad vířivou vanou a pomáhá ve zvyšování efektivity aromaterapie. Na přání je možné vybavit vířivou vanu speciálním kompresorem s příhřevem vzduchu CG Air HEATER.

Ovládací prvky

Kromě hlavního ovládacího panelu je vířivá vana vybavená také dílčími ovládacími prvky v nerezovém provedení s možností nezávislé regulace každé masážní dispozice, regulace intenzity masáže, regulace vodní fontány pokud je ve výbavě, či nezávislého zapnutí perličkové masáže.

Samozřejmostí je možnost ovládání jednotlivých masážních okruhů v případě, kdy je ve velké vířivé vaně pro více osob, pouze jedna osoba.

Každá samostatná vodní tryská je dále vybavena vlastností přiškrcení svého tlakového výkonu, nebo úplného vypnutí a to pouhým pootočením. Díky tomu lze dobře přizpůsobit intenzitu masáže u jednotlivých masážních okruhů. Více v sekci věnující se regulaci jednotlivých masáží.

Ostatní prvky

Nerezové sací koše ve vysoce kvalitním nerezovém provedení  slouží k nasávání vody čerpadly do masážních okruhů. Zvýšený počet sacích košů zajišťuje bezpečný chod masáže bez rizika přisátí předmětu. Pochromovaná úprava a bezpečnostní uchycení splňuje veškeré nároky na kvalitu Canadian SPA.
 

 

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky