Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

VS - Value Series Control Systems

 

  • Bezpečnostní cerifikace
  • Pouzdro z odolného plastu na míru
  • Konvertibilní napájení 120/240 V
  • Jednoduchá instalace a servis
  • Integrovaná funkcionalita
  • Absolutní špička ve vývoji
  • Senzorový set M7® nahrazující mechanické senzory

Skupina řídících systémů VS nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Hlavním benefitem je využití patentových senzorů M7® na místo původních mechanických čidel. Toto řešení je nepoměrně spolehlivější, jednoduše instalovatelné a umožňuje rychlý a nenáročný servis v případě nutnosti.

Navrženo pro jednoduchou instalaci i servis

Skupina řídících systémů VS byla navržena s ohledem na maximální flexibilitu při instalaci i servisování vany. Veškeré úkony jsou zredukovány na nezbytné minimum. Právě jednoduchost, kterou se systémy VS vyčleňují, z nich na trhu dělá vysoce oblíbené produkty.

Flexibilní, spolehlivé, plné zajímavých vlastností

Systém má celoplastové zapouzdření, zabraňující průnikům body. Konektory jsou spojeny přímo se základní deskou, veškeré kabely jsou zredukovány na minimum a prochází těmi nejkratšími cestami.

Prokázaná spolehlivost

Technologii čidel M7®, kterou využívá také skupina řídících jednotek VS, vyzkoušely více než dva miliony zákazníků. Tato patentová technologie postupně nahrazuje starší systémy mechanických čidel a vyznačuje se velmi nízkou poruchovostí. Systém rychlé detekce snižuje riziko poškození vany a majetku v případě náhlé události. Stále větší objem montáží těchto senzorů je jasným důkazem zákaznické důvěry!

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky