Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Topení Titanium Heater

 

Seznam novinek:

1) Tři svařované stabilizéry, vyrobené ze stejného materiálu jako tělo topného tělesa. Minimalizují vibrace a zvyšují trvanlivost a spolehlivost, a to i při velmi vysokém zatížení.

2)  Konzola s přepáížkou je nyní novým standardem topných těles Balboa. Toto vylepšení zajšťuje, že topné těleso je vždy vycentrováno i v případě, že se s ním manipuluje (při montáži). Tím je kvalita produktu vylepšena, stejně tak jeho spolehlivost. Je tak dosaženo konstantního plynulého proudu kolem topného tělesa, v kombinaci s potlačením škodlivých vibrací.

3)  Lisované překážky výrazně zvyšují přesnost při výrobě. Chemicky inertní epoxidové zapečetění namísto pájení zvyšuje odolnost proti korozi. Každý výrobek je testován, aby byla potvrzena jeho nepropustnost.

4) Ohýbání tělesa pomocí počítačem řízeného stroje zvyšuje jednoduchost montáže i spolehlivost topného tělesa. Toto řešení umožňuje maximální prostor mezi topným tělesem a kabinetem vany, což vede ke snižování vybrací, které obvykle topné těleso vaně předává, a to i při vysokém průtoku.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky