Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Ozonový systém

SPA ozonový systém Balboa O3zone™ je navržen pro použití v EU i USA a je považován za jeden z nejspolehlivějších a nejflexibilnějších SPA ozonových systémů na trhu. Rodina našich ozonizátorů byla navržena s ohledem na požadavky vysoké odolnosti v náročném prostředí, jaké uvnitř vířivé vany panuje.
Na výběr je mezi modelovou řadou Corona Discharge (CD) anebo ultrafialovou technologií. Obojí splňují přísné požadavky a dokáží z vaší vířivé vany udělat dokonale a přírodní cestou vydesinfikované místo.

O3zone™ čip

Nová technologie čipsetu produkuje až o 20% více ozonu, než srovnatelné konkurenční modely. Zároveň však funguje na mnohem úspornější bázi, díky čemuž ušetří asi 37%. Této úspory, která jde ruku v ruce se zvýšenou spolehlivostí, je dosaženo pomocí dvojitě lisovaných plechů, které umožňují mnohem přesnější sestavení ozonizátoru.

O3zone™ náplně

O3zone™ pracuje s polymerovými kartridgemi, které jsou ekologičtější a efektivnější než většina dostupných konkurenčních výrobků. Každá kartuše obsahuje pojistku, která zabraňuje lokálnímu selhání a zároveň supluje pojistku hlavní kontrolní desky. Každá kartridge je zapouzdřena tak, aby odolávala vlivům uvnitř vířivé vany, nepoléhala korozi a dodávala kontrantní přísun ozonu za každé teploty.

O3zone™ UV lampa

UV lampa Balboa Plasma Cell ™ dokáže vytvořit silné ozonové pole s kontantní hustotou, a to za využití pouhé 1/3 energie klasických UV generátorů. Navíc s doplňujícím SmartStart™ elektronickým systémem eliminujete přetížení sítě po spuštění systému, elektrické záření a GFCI výboje.

Benefity

  • Produkt, který je navržen pro rodinné vířivé vany
  • S možností univerzálního napájení je potřeba méně technologických zařízení
  • Nízká energetická náročnost
 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky