Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

EL - Elite Series Controls

 

  • Špičkový design
  • Jednoduchá instalace i servis
  • Multilevel diagnostika celého systému
  • Technologie tepelných a průtokových senzorů M7®, nahrazující zastaralá mechanická čidla

Systém Eite series byl navržen za využití Balboou patentované technologie M7 ® - čidel pro měření teploty a průtoku za cílem dodat na trh zcela novou univerzální kontrolní platformu. Díky tomu se podařilo navrhnout vysoce spolehlivý systém, který je jednoduše instalovatelný, servisovatelný a ovladatelný. Mezi zásadní inovace patří také výstupní konektory umístěné přímo na hlavní desce, eliminující délku kabelů a snižující čas reakce a riziko chyby.

Flexibilita a vysoká spolehlivost

Systém má vysoce kvalitní plastové zapouzdření, eliminující průsaky vody. Konektory jsou zabudovány přímo do obvodové desky, čímž je redukována délka kabelů a zjednodušena servisní obsluha. Různé modifikace mají buď ovladač pro jednu dvourychlostní pumpu anebo přídatný blower či pumu. Všechny modely mají konvertovatelné napájení  (120 nebo 240 voltů) a podporují ML panely).

Navrženo pro jednoduchou instalaci a servis

Systém EL je založen na univerzální ovládácí platformě, což zvyšuje flexibilitu systému a snižuje náročnost instalace a konfigurace. Jednotka zahrnuje patentovanou technologii M7 ®, která eliminuje závady čidel systému na minimum a zjednodušuje instalaci bez nutnosti vrtání děr do těla vířivé vany.

Prokázaná spolehlivost

Technologii čidel M7®, kterou využívá také skupina řídících jednotek VS, vyzkoušely více než dva miliony zákazníků. Tato patentová technologie postupně nahrazuje starší systémy mechanických čidel a vyznačuje se velmi nízkou poruchovostí. Systém rychlé detekce snižuje riziko poškození vany a majetku v případě náhlé události. Stále větší objem montáží těchto senzorů je jasným důkazem zákaznické důvěry!

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky