Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Masážní pozice a zóny

Vývojové centrum luxusních vířivých van Canadian SPA se vždy zasazovalo o to, aby každý model co nejlépe zhodnotil veškeré benefity kvalitních technologií moderních řídicích systémů pro nezávislé řízení jednotlivých masážních zón. Výsledkem je světově jedinečný koncept, který výrazně zvyšuje požitek z masáže a efektivitu každého použití vany, zejména navýšení provozní a energetické efektivity, neboť není problém ztlumit ty okruhy, které při masáži nejsou využívány.
V kombinaci s hlavní řídící jednotkou a jednotlivými regulátory lze měnit nejen parametry každé masážní pozice, ale také jednotlivé zóny.  Ať už se jedná o jemnou, důraznou anebo intenzivní masáž, vana vždy poskytne prožitek podle potřeb uživatele.

Vířivá vana je rozdělena do jednotlivých zón na základě své velikosti. Tuto vlastnost je vhodné sledovat zejména při nákupu větších vířivek, které budete s největší pravděpodobností používat také v menším počtu uživatelů.

Regulace masážních zón

Každá z masážních zón, resp. pozic vířivé vany Canadian SPA je vybavena nezávislým regulačním okruhem. Jednoduše lze vypnout nebo tlumit všechny masážní i vzduchové trysky přímo ze svého sedátka nebo lehátka pomocí manuálního regulátoru na okraji vany. Díky fyzikálním zákonům o tlaku a speciálních rozdělovačů vody nedojde nikdy při úplném vypnutí jedné trysky, či celé lokální dispozice k nerovnoměrnému rozložení tlaku v tryskách, ale vždy k rovnoměrně vyváženému tlaku ve všech ostatních tryskách. Díky těmto způsobům ochrany proti nevyvážené intenzitě zůstává masáž pro každého ve vířivé vaně nadále komfortní a příjemná.

Manuální regulátory

Pomocí manuálních regulátorů lze upravovat parametry masáže nejen pro svou vlastní pozici, ale také v jednotlivých zónách. U většiny modelů má každá pozice (sedátko nebo lehátko) vlastní manuální regulátor. Díky tomu lze jednoduše měnit intenzitu masáže tak, aby byla rovnoměrně rozdělena mezi všechny uživatele anebo probíhala pouze v rámci zóny nebo konkrétních pozic. Samozřejmostí je manuální možnost vypnutí či tlumení každé trysky zvlášť.

Kontrola vzduchových trysek

Vany, vybavené vzduchovou masáží pro perličkovou koupel, jsou osázeny tryskami v celkovém počtu 10 -11ks dle typového a velikostního provedení vany. Trysky jsou umístěny u každé masážní pozice, kterou je vířivá vana vybavena pro perličkovou masáž. Teplotu vzduchu není možné regulovat, pokud je vířivá vana vybavena kompresorem s ohřevem. Zapínání přídavné perličkové masáže se ovládá pomocí řídící jednotky.

Intenzivní masáž celých zad

Kombinovaná masáž ramen a beder

Komplexní masáž krční, hrudní a bederní páteře

Rychlá masáž pro úlevu tenze kříže

Komplexní masáž boků

Důrazná masáž ramen

Hloubková masáž ramen a jemná masáž zad

Protiprou SWIM SPA - trysky TYPHOON

Fontána

Prohlubuje požitek ze zvuku zurčící vody s LED nasvětlením s možností regulace, či úplného vypnutí.

 

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky