Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Údržba vířivé vany a její čištění 

Údržba vířivé vany a její čištění 11.12.2014

Chcete si pořádně užít koupel ve vířivce? Pak nesmíte zapomenout na precizní hygienu! Udržování zdravé a čisté vody ve vířivé vaně je však spojeno s několika faktory, které musí být pravidelně dodržovány.


Exkluzivní vířivka si pro sebe zaslouží také krásné stylové prostředí 

Exkluzivní vířivka si pro sebe zaslouží také krásné stylové prostředí 30.11.2014

Vířivá vana je sama o sobě velmi exkluzivní a výjimečný výrobek. Nejedná se o obyčejnou vanu nebo o obyčejný doplněk domácnosti. Je to něco víc, co si zaslouží patřičnou péči.


SWIM SPA Octopus jako komplexní domácí plavecké sportoviště 

SWIM SPA Octopus jako komplexní domácí plavecké sportoviště 2.11.2014

Vířivá vana nemusí být jen v podobě okrouhlé větší vany pro několik osob. Vodní masáž si můžete užít i v plaveckém modelu. Získáte tak ve výsledku dva v jednom. V tomto článku vám o této možnosti povíme víc!


Luxusní malá vířivá vana jako funkční doplněk v interiéru na několik způsobů 

Luxusní malá vířivá vana jako funkční doplněk v interiéru na několik způsobů 20.10.2014

Uvažujete o zakoupení menšího modelu vířivé vany? Ovšem ani přes její malou velikost nemáte možnost jejího uložení do exteriéru? Pak pro vás máme tip v podobě našich nejmenších modelů. Ty už se vejdou úplně všude! Mezi nejmenší modely z naší nabídky patří vířivá vana Lara Mini.


Vířivka a její nejkomfortnější dispozice v podobě anatomického lehátka 

Vířivka a její nejkomfortnější dispozice v podobě anatomického lehátka 3.10.2014

Jakákoliv vířivá vana by vám měla poskytnout nejpohodlnější možné a anatomické masážní dispozice. Ve vířivce byste se měli cítit jako v nebi. Prokládané co nejefektivnější masáže s nezávislou zónovou deregulací tlaku. Takové by mělo být vybavení jakékoliv vířivé vany, kterou si budete chtít pořídit. Samozřejmostí u luxusních vířivých van či swim spa by měly být možnosti individuálního nastavení tlaku každé masážní nebo plavecké trysky.


Vířivka aneb provozně dostupné domácí lázně kdykoliv a kdekoliv 

Vířivka aneb provozně dostupné domácí lázně kdykoliv a kdekoliv 18.9.2014

Moderní vířivou vanu můžete využívat každý den v každém ročním období. A nemusíte se bát ani velkých výdajů za její provoz! Díky jejímu vysoce inteligentnímu systému řízení a možnosti vzdálené kontroly je její provoz velmi efektivní a optimalizován na nejnižší možnou úroveň. Díky tomu jsou její energetické nároky sníženy na minimum.


Vaše vířivka i swim spa v zapuštěné variantě kdekoliv u vašeho domu 

Vaše vířivka i swim spa v zapuštěné variantě kdekoliv u vašeho domu 27.8.2014

Hledáte nějaké estetické východisko pro vaši vířivou vanu? Chcete, aby byla umístěná někde venku, ale na druhou stranu nechcete, aby narušovala ráz okolí domu? Pak vám jako nejestetičtější variantu představujeme situaci, kdy je vířivá vana zcela zapuštěná v exteriérovém prostředí kdekoliv na kterémkoliv místě u vašeho domu nebo ve vaší zahradě.


Veliká vířivka nebo malý bazén? Luxusní kombinace obojího aneb SWIM SPA 

Veliká vířivka nebo malý bazén? Luxusní kombinace obojího aneb SWIM SPA 4.8.2014

V tomto krátkém článku bychom vám rádi představili SWIM SPA jako skvělou variantu mezi bazénem a vířivou vanou. Nejedná se o žádnou miniaturu bazénku, který nenabízí ani hloubku ani délku. Naopak ve SWIM SPA najdete obojí - skvělý plavecký bazén, i účinnou masážní vanu.


Vířivka nebo swim spa? V interiéru a v zapuštěné variantě! 

Vířivka nebo swim spa? V interiéru a v zapuštěné variantě! 23.7.2014

Váháte nad vířivou vanou či SWIM SPA? A řešíte zejména její umístění? Vířivou vanu či SWIM SPA můžete zapustit do země v jakémkoliv prostředí. Mnohdy bývá jako nejpříhodnější varianta zapuštění pouze částečné. Zde se vám pokusíme přiblížit variantu úplného zapuštění SWIM SPA.


Domácí vířivka vám může nabídnout blahodárnou aromaterapii 

Domácí vířivka vám může nabídnout blahodárnou aromaterapii 30.6.2014

Aromaterapie. Požitek z vůně a dotyku. To jsou praxe známé již stovky let z holistické medicíny. Tento pradávný bioaktivní proces velmi příznivě působí nejen na vaši pokožku, ale také na dýchací cesty. Éterické vůně totiž mají schopnost proniknout hluboko do organismu.


Vířivka v organickém designu je vhodná i do klasického prostředí 

Vířivka v organickém designu je vhodná i do klasického prostředí 5.6.2014

Pokud se rozhodnete k nákupu vířivé vany, doporučujeme vám již na začátku pracovat s konkrétní představou o jejím uložení.


Vířivka Corall - Novinka roku a unikát své kategorie 

Vířivka Corall - Novinka roku a unikát své kategorie 29.5.2014

Rádi bychom vám představili unikátní vířivou vanu Corall. Tato menší modelová variace má ve svém rodném listě svého většího předchůdce vířivou vanu PUERLA. Je to právě oblíbená vířivá vana Puerla, která dala vzniknout této své menší příbuzné.


Unikátní a funkční formy v organickém designu 

Unikátní a funkční formy v organickém designu 15.5.2014

U několika našich modelů se může náš klient setkat s několika velmi zvláštními modely, které se tvarově zcela odlišují od běžné komerční nabídky. Na první pohled...


Individuální funkční design a čisté linie v každém modelu 

Individuální funkční design a čisté linie v každém modelu 1.4.2014

Snahou výrobce Canadian Spa International® je umět nabídnout ve svých modelech co nejvíce užitného komfortu a pohodlí pro každého klienta. Mnohdy je velice obtížné vytvořit...


Vrcholné ovládací technologie Gecko® ve vířivkách Canadian Spa International® 

Vrcholné ovládací technologie Gecko® ve vířivkách Canadian Spa International® 14.3.2014

Na přání můžeme každému klientovi změnit výbavový paket v úrovni ovládacích a řídicích technologií. Velmi oblíbený je v požadavcích na...


Bezdrátové řízení vířivky 

Bezdrátové řízení vířivky 1.12.2013

Za velmi komfortní a uživatelsky přívětivé jsou bezdrátové systémy řízení a ovládání Vaší vířivky, které Vám umožňují dohled z kteréhokoliv místa na světe.


Luxusní vířivka pro každého do každého počasí 

Luxusní vířivka pro každého do každého počasí 17.10.2013

Vířivé vany pro Manta pro 2 osoby a Corall pro 3 osoby nabízí i při svém kompaktním rozměru maximum výbavy a nejinteligentnější systém masáže.


MANTA - nová ikona českého zákazníka? 

MANTA - nová ikona českého zákazníka? 8.7.2013

Málokdy se některému z modelů podaří změnit definici své třídy. MANTA mezi tyto výjimky patří. Díky svému tvaru totiž nabídne profesionální masáž takřka kdekoli.


CORALL vám vyrazí dech! 

CORALL vám vyrazí dech! 15.6.2013

Dlouho očekávaný model odhalen na letní sezonu!Ikonický luxus zapracovaný do nezaměnitelného designu v limitovaném rozměru otevírá novou třídu plnou individualizace ve vysokém komfortu.


Canadian Spa Service Inclusive Ultimate 

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate 13.1.2013

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje automaticky prodloužené záruky zdarma na své technologie včetně konstrukce a skeletové formy.

<<  <  1  2  3  > >>

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky