Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější..

23.4.2018

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější a zdá se, že zastavit ji nedokáže ani krutá skandinávská zima...

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější a zdá se, že zastavit ji nedokáže ani krutá skandinávská zima.

I Skandinávské země se počátkem roku 2018 dočkaly dostupnosti značky Canadian Spa International®. Zásluhy na zvýšeném zájmu ze strany severských partnerů náleží zejména unikátním tepelně izolačním vlastnostem, které jsou zcela zásadní pro provoz v nejchladnějších klimatických podmínkách.

V posledních letech mezinárodní chráněná obchodní značka Canadian SPA International® zaznamenává narůstající zájem o obchodní spolupráci ze strany zahraničních partnerů. Od roku 2013 se významné evropské země, jako jsou Francie, Německo, Polsko, Slovensko, Rumunsko, Chorvatsko, Slovinsko a také mimo evropské státy jako například Izrael a další dočkaly obsazení strategických obchodních pozic.

Unikátní modely a prémiová kvalita dopomohly značce Canadian SPA International® k oficiálnímu zastoupení nově také ve Finsku. A očekává se postupný rozvoj do sousedních států jako Norsko a Švédsko. Od každého zahraničního partnera se očekává plnění přísných kritérií zejména týkajících se zázemí pro exkluzivitu a dodržování nejvyšší kvality prodejních služeb a servisní podpory pro každého svého zákazníka. Naše chráněná značka je často zaměňována s jinými názvy výrobců, kteří bohužel vyrábějí a dodávají nekvalitní produkty především z asijských, ale i amerických trhů, a ze strany především zoufalé konkurence čelí lživým konkurenčním pomluvám.

UPOZORNĚNÍ:
Všechny zákazníky a partnery bychom rádi upozornili, že výrobce Canadian Spa International® vyrábí a dodává pouze produkty v nejvyšší kvalitě a každý komponent i technologie jsou originální a certifikované. Při výrobě a kompletaci každý produkt podléhá nejpřísnější kontrole výstupní kvality.

Váš tým
Canadian Spa International® Česká Republika

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky