Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Vířivka Puerla je vhodným modelem i na městskou terasu

24.1.2015

Vířivé vany mají pro svou velikost a dispozice do určité míry předurčené využití. Nemůžete přeci umístit obrovskou vířivou vanu pro 8 osob do malé koupelny a naopak se na velkou terasu nebude příliš hodit malinkatá vířivka pro dva. I když proti gustu žádný dišputát.

U menších variabilnějších modelů je využití velmi rozsáhlé a se zmenšujícím rozměrem vířivky se zvyšuje i možnost jejího využití. Jako příklad v tomto článku uvedeme možnosti uložení v menších prostorách nebo díky nižší hmotnosti napuštěné vířivé vany i na terasách bytů a domů.

Puerla se hodí všude

Pro vaši inspiraci zde použijeme konkrétní ukázku na vířivé vaně Puerla s alternativou umístění na městský balon nebo terasu.

Ve většině případů je možné menší nebo středně velikou vířivku umístit prakticky na kterékoliv místo na terase. Tento model disponuje celoplošným rozkladem své hmotnosti a nedochází tedy k bodovému zatížení jednoho nebo pár míst. Plošné zatížení nad únosností stropních desek nabízí mimořádné místo pro Puerlu s nepřekonatelným výhledem. Vířivku totiž můžete umístit třeba i na střechu vašeho rodinného domu. Stačí najít nějaké rovné místo a můžete ihned vířit.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky