Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Vířivka je jako investice do budoucna

18.2.2015

Chtěli byste si koupit vířivku? Zvažujete tento nákup už dlouho? Máte nějakou v merku, ale nejste si úplně jisti?

Před každým nákupem všem klientům doporučujeme pečlivě promyslet a zvážit aspekty, které se k němu váží. Před nákupem si totiž musíte zodpovědět, který z nabízených modelů je pro vaši osobu, životní styl či celou vaši rodinu nejvhodnější?

Jak si jednou vířivou vanu koupíte, už nikdy více nemusíte

Při správné volbě už totiž není nutné vířivku po delším čase měnit a pořizovat novou. V případech velikostně a dispozičně správně zvolené vířivky doporučujeme jen technologickou obměnu staré technologie. Nemusíte si ale hned po pár letech kupovat celou novou vířivou vanu. Nehledě na to, že její výběr, montáž a správné umístění nejsou procházkou růžovou zahradou.

Vyměnit můžete prakticky vše

Velmi žádaná je také povrchová výměna ovládacích prvků a masážních elementů, které vizuálně vířivku faceliftují do moderního vzhledu. Získáte tak skoro novou vířivku bez její náročné celkové výměny.

Velmi často bývá přáním zákazníka také výměna termického krytu či kompletní změna opláštění vnějšího kabinetu do jakéhokoliv materiálového provedení.

Pokud Vám tedy starší vířivka i po několika letech vyhovuje, a to zejména po stránce pohodlnosti a anatomického uzpůsobení, měla by být varianta jejího odprodeje nebo likvidace až ta úplně poslední.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky