Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Prodej vířivky je pro nás slibem do budoucna

12.3.2015

Každý náš zákazník nám svým nákupem vířivé vany prokazuje svou důvěru a prodej vířivky je pro nás vždy závazkem do budoucna. Všechny produkty se stávají nedílnou součástí života svého majitele a naše starost a péče o něj je pro nás důležitý závazek.

Prodej vířivé vany nebo swim spa je součástí nového spojení mezi naší společností a novým klientem, který nám po obchodní stránce svým nákupem projevuje tu největší důvěru. Za své peníze očekává skvělý produkt s poskytovanými službami, které v rámci záručních intervalu získává automaticky a zdarma.

Získáváme tak možnost dokázat, že veškerá slova, která předcházela prodeji, nejsou jen falešné sliby, ale závazek do budoucna.

Děkujeme každému klientovi za důvěru, kterou nám projevil svým nákupem! Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky