Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

MicroSilk® přírodní čistící terapie pro lidskou pokožku

27.4.2015

Slyšeli jste už někdy označení MicroSilk®? Že ne? V tomto článku vám tuto technologii představíme.

Jedná se o nejmodernější systém přírodní léčivé a čisticí terapie, jež funguje na velmi složitém principu vytváření vzduchových bublinek o velikosti menších než 50 mikronů. Tyto miniaturní bublinky jsou speciálním zařízením v obrovské koncentraci směšované s vodou. Díky tomu mají přirozenou schopnost exfoliace lidské pokožky a díky své záporné polaritě dokáží prostupovat do kožního póru a pokožku i hloubkově okysličit a hydratovat.

MicroSilk® pomáhá pokožce dýchat

Kromě okysličení pokožky a její intenzivní hydratace dochází také ke zlepšení metabolických procesů v lidském těle. Díky tomu zůstane vaše kůže krásně hebká, perfektně vyčištěná a hydratovaná. A nemusíme snad nikomu vysvětlovat, že právě to je elixírem mládí.

Po MicroSilk® nemusíte vířivku nijak speciálně čistit.

Technologie MicroSilk® produkuje mikro bublinky se suspenzivními vlastnostmi, které se po velmi krátkém čase z vodní lázně samy rozptýlí a ta je pak opět připravena ke klasické vodní masáži. Nemusíte tedy vířivku nijak speciálně čistit a připravovat.

Kromě toho všeho vyniká tato technologie zcela přírodním zdrojem své síly. A aby toho nebylo málo, má také přidaný terapeutický účinek, kterého je dosaženo inhalací aniontů. Ty totiž posupně vyprchávají z vody. Pokud je koncentrace aniontů vyšší než 50.000 iontů/cm² dochází k terapeutickému efektu, což je v tomto případě splněno. Anionty z technologie MicroSilk® se uvolňují při koncentraci vyšší než 80.000 iontů/c m². Určitě na sobě rychle zpozorujete ozdravný účinek a neutralizaci volných radikálů v těle se zvýšenou hladinou serotoninu v krevním řečišti.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky