Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Hledáte skutečně inteligentní systémy řízení vaší vířivky?

1.7.2015

Hledáte pro svou vířivou vanu něco exkluzivního, originální a maximálně interaktivního? Pak oceníte ovládací panel ze série LM, jenž doporučujeme do speciálních paketů pro tu nejnáročnější klientelu.

Toto ovládací prostředí potěší zejména příznivce barevných panelů s velmi citlivým dotykovými displeji. V příplatkových paketech můžete tento panel zaměnit za jakýkoliv jiný například ze série TP s podporou GPS a širokou rozšířitelností o další technologie na řídicích jednotkách. Je jen na vás, co požadujete a jakou představu masáží ve své vířivce máte.

Každé zařízení je navíc možné si rozšířit o nejrůznější typy technologií a ovládání. Základní nabídka proto není konečnou! Díky nejmodernějším systémům různých úrovní si můžete svou vířivou vanu nebo swim spa kontrolovat a ovládat pomoci mobilních i tabletových přístrojů. To vám ještě více usnadní její ovládání a nastavování různých masážních či proudových módů.

Za naprosto nejmodernější v oblasti ovládání vířivé vany je považován panel spa Touch Sreen®. Tento nejchytřejší barevný dotykový displej vám umožňuje velmi intuitivní a interaktivní způsob řízení a ovládání. Pokud tedy chcete něco skutečně exkluzivního, je to právě tento panel!

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky