Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Zvukové systémy a možnosti ozvučení do vířivky

2.9.2015

Do své vířivé vany si můžete nainstalovat několik druhů a typů zvukových zařízení. Věděli jste, že si tato zařízení můžete individuálně nakombinovat? Ano! Každému klientovi se snažíme maximálně vyhovět. Podle pozice a umístění vířivé vany pak individuálně přistupujeme k umístění zvukového systému a navrhujeme vždy jen ten nejefektivnější způsob ozvučení, a to nejen vířivé vany, ale také jejího okolí. Do našich zařízení používáme pouze nejkvalitnější a osvědčené zvukové technologie a dle náročnosti zákazníka pak individuálně každou sestavu konzultujeme.

Ozvučení není je pro samotnou vířivku, ale také pro její okolí

Správné ozvučení by ale nemělo být zaměřeno pouze na vířivou vanu, ale pozornost by měla být věnována také jejímu okolí. My se vždy snažíme navrhnout takové řešení, které bude zahrnovat komplexní ozvučení vnitřního a vnějšího prostoru. V takovou chvíli získáte naprosto exkluzivní vířivou vanu, kterou vám budou všichni závidět.

A není pro nás nesplnitelné ani ozvučení vířivé vany, která je umístěna na netradičních nebo hůře dostupných místech. Ať už ji tedy máte někde v interiéru, na terase nebo na zimní zahradě, my vám ji ozvučíme jako nikdo jiný. A vždy doporučujeme jen ty nejvyspělejší technologie a osvědčené výrobce, kteří vám umožní také výběr z několika různých značek a cenových sestav paketů.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky