Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Nehledáte pouze přijatelnou cenu, ale také maximální péči?

21.9.2015

Najít v dnešní době prodejce, distributora nebo výrobce, který by upřednostňoval zájmy zákazníků před svými vlastními - to je pořádný oříšek. I my jsme hledali nějaké dodavatele určitých součástí k vířivým vanám, kteří by nám maximálně vyšli vstříc a společně jsme se dohodli na přijatelném řešení, ale nebylo to vůbec jednoduché. Proto jsme si řekli “A dost! My takoví pro naše zákazníky nebudeme!”.

Jako jedni z mála se zajímáme o všechny detaily okolo našich zařízení. Od prodeje, správného modelu, masážních dispozic přes barevné modifikace až po orientaci uložení. Pokud je to vašim přáním, můžeme vám pomoci také s celkovou představou a finální vizualizací, jak by mohla vířivá vana ve výsledku působit a jak bude vypadat zasazená do konkrétního prostředí.

Je nám potěšením naplňovat Vaše sny a plnit Vaše představy.

V rámci našich služeb a osobního přístupu ke každému zákazníkovi se snažíme o komplexní péči a profesionální přístup ke každému. Všichni mají právo na stejný servis bez ohledu na velikost konečného obchodu, a to bez výjimky i Vy!

Snažíme se maximálně využívat našich zkušeností a být Vám profesionálním partnerem při výběru vhodného modelu a jeho konkrétních vlastností. Každý model vířivé vany je vhodný pro někoho jiného a může se také stát, že ani jeden model vířivé vany vám nebude optimálně vyhovovat. Důvody mohou být různé. Přesto se vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc, pomoct vám s výběrem. Společně najdeme takové řešení, se kterým budete maximálně spokojeni!

Nejste tady pro nás, to my jsme tady pro Vás!

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky