Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Už jste to slyšeli? Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016!

21.1.2016

Pokud se zajímáte o dění z oblasti SPA a vířivých van, máme pro vás nejžhavější novinku, která by vám rozhodně neměla uniknout! Nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA!

V nové generaci tohoto modelu kladli designéři a tvůrci přísné nároky na funkční konformitu jasně charakterizovanou unikátní designovou linií. Díky ní se tento model opět významně liší od svého předchůdce. Tato poslední generace tohoto modelu neuvěřitelně předbíhá současné trendy a své sebevědomí potvrzuje nejuniverzálnějším využitím a nejsofistikovanějšími masážními systémy ve své třídě.

Využít jej může celá rodina, neboť se těší naprostého uživatelského vylepšení, které tady ještě nebylo! Navíc si jej díky silnému vizuálnímu dojmu zamilujete hned při prvním pohledu. Výjimečný design, uživatelsky přívětivé ovládání, efektivita, inovace, originalita - to všechno umocňuje atmosféru dokonalé vyváženosti a výjimečnosti.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky