Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive?

25.4.2016

Chtěli byste si pořídit vířivou vanu, ale vůbec se v tom nevyznáte a nevíte tedy, jak si ji vybrat, na co se zaměřit a jaký model konkrétně zvolit? Nabízíme vám pomoc v podobě komplexního řešení. Pokud si přejete kompletní realizační dílo i vyřešení uložení vířivé vany, pak jste zde na správné adrese.

Naši odborníci jsou Vám schopni věnovat se nejen v rámci technicky přípravného řešení, ale také Vám zajistí komplexní řešení na míru včetně dodávky příslušenství a doplňků.

Pokud máte v hlavě představy o dokonalé vířivé vaně, které jsou však náročné na realizaci, zajistíme vám komplexní řešení, a to od pozemních a výkopových prací přes betonové a zdící prvky až po designové a funkční prvky k vířivé vaně nebo k swim spa.

V neposlední řadě vám rádi splníme jakékoliv sebenáročnější přání, které se již delší dobu usídlilo v mysli. Rádi vám vyjdeme vstříc i u nejnáročnějších architektonických a designových požadavků.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky