Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Jaké jsou nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky?

17.8.2016

Zaslechli jste někoho mluvit o aromaterapii do vířivky a teď byste to také rádi zkusili? Je pravda, že mají řadu pozitivních účinků, zejména pro naše dýchací cesty. Ovšem abyste takových účinků skutečně dosáhli, je potřeba sáhnout jen po těch nejefektivnějších a nejúčinnějších aromaterapiích. Které to tedy jsou?

U nás najdete hned celou unikátní řadu

Pro Vás a zejména pro vaše zdraví jsme si právě teď připravili unikátní řadu aromaterapie s nejsilnějšími aroma složkami na našem trhu. Řadu určenou výhradně do vířivých van se zesíleným efektem horkých koupelí. Tato řada americké aromaterapie Rx Therapy je jedna z nejefektivnějších vonných esencí s ozdravnými a rehabilitačními účinky. Jen díky ní skutečně dosáhnete kýžených zdravotních účinků.

Jaké jsou největší novinky?

Zajímají vás jen novinky? Pak můžeme doporučit mezi posledními novinkami amerického výrobce formule se speciální detoxikační složkou. Velmi oblíbené se také staly balíčky určené pro náročnější uživatele, kteří od své lázně očekávají i uvolnění horních cest dýchacích. K tomu doporučujeme, abyste zvolili variantu s respiračními účinky.

Každý produkt z řady Rx vám nabízí úzce orientované produkty, které vám přinesou nejen efektivní blahodárnost, ale také obrovskou úlevu.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky