Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Je vířivka v těhotenství bezpečná?

29.8.2016

Máte vlastní venkovní vířivku a nejste si jistá, zda v ní můžete trávit čas, když čekáte miminko? Není se vůbec čeho bát! Vaše obavy jsou naprosto neopodstatněné. V klidu si pobyt ve vířivce užívejte a vám ani vašemu miminku se nic nestane! Navíc se krásně uvolníte a zrelaxujete, což vám v těhotenství jen prospěje.

Trpíte bolestmi zad? S vířivkou se jich snadno zbavíte.

Taky patříte mezi maminky v očekávání, které neustálé trápí bolavá záda? Hlavně bedra nesnesitelně bolí? Není se čemu divit! Vaše páteř a postavení celého těla se mění a přizpůsobuje rostoucímu miminku. Nejkritičtější je třetí trimestr, ale co vám budeme povídat. Sama to na sobě určitě cítíte. Pobyt ve vířivce je proto nejdostupnější metodou k odstranění nebo alespoň ke zmírnění zmíněných obtíží.

Nemůže být voda ve vířivce pro miminko příliš horká?

Nebojte! Pokud není voda příliš horká pro vás, nemůže ani miminku nijak uškodit! Pobyt ve vířivce je pro těhotné naprosto bezpečný. Pro váš klid na duši vám ale doporučíme udržovat vodu ve vířivce pod 38°C. Tak budete mít 100% jistotu, že se vám ani vašemu miminku skutečně nic nestane.

Raději vsaďte na domácí víření než to ve wellness centrech

Vířivka vám může významně pomoci zmírnit bolesti zad a úplně se zbavit nepříjemného píchání v bocích. Doporučujeme vám ale pouze koupel ve vlastní vířivce, kde si jste 100% jistá nezávadností vody. Ve wellness centrech si už tak jistá být nemůžete. Přestože vám obsluha wellness centra naslibuje hory doly, nikdy přesně nevíte, jak to tam skutečně chodí. Hrozí vám proto riziko infekce, která může vaše těhotenství zkomplikovat.

Dejte si pozor při vystupování z vířivky

Přestože jsou pro vás koupele ve vířivce bezpečné, dejte si raději pozor při vystupování. Může se totiž stát, že se vám zatočí hlava nebo uklouznete, a v těhotenství může mít takový pád fatální důsledky. Proto je vždy lepší, aby s vámi byl ve vířivce partner, kamarádka nebo jiná osoba, která na vás bude dohlížet. V případě, že půjdete do vířivky relaxovat sama, buďte maximálně opatrná.

Vířivky a miminka

A jak je to vlastně s pobytem miminek ve vířivce? Budete si moct užívat společnou koupel i po porodu? Bohužel vás musíme zklamat. Pro malá miminka a novorozence je vířivka nevhodná. Až děti od 3 let mohou relaxovat ve vířivce s vámi!

Avšak právě dětem jsou uzpůsobeny některé modely vířivých van.Pro více informací o vířivkách vhodných i pro malé děti navštivte jeden z našich showroomů v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi, nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky