Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Vířivky v malých prostorách

9.9.2016

Pokud lidé nedisponují dostatečným prostorem, často se vzdají snu o vlastní vířivce. Jednoduše jsou přesvědčeni, že vířivka není do malého prostoru na malé zahrádce nebo terase vhodná. Ovšem opak je pravdou. Lze si zvolit z několika modelů vířivek, které nejsou na prostor vůbec náročné. Disponují stejnými funkcemi jako velké vířivky a jejich jediným rozdílem je, že jsou zpravidla určeny pro maximálně 2-3 osoby.

Přestože máte pouze malou zahrádku nebo terasu vroucně toužíte po vířivce? Máme pro vás skvělou zprávu - je to možné! V tomto článku najdete 3 menší modely vířivek, které se vejdou i do omezených prostor.

Vířivka Manta

Prvním modelem je vířivka Manta. Ta nabízí dokonalou hydromasáž zaměřenou především na svaly krční páteře. Pokud máte hlavně s touto partií největší problémy, už ani dál číst nemusíte a rovnou můžete sáhnout právě po tomto modelu. Navíc se do ní pohodlně vejdou 2 osoby a díky tomu potěší jak vás, tak i vašeho partnera. Pokud máte vysoké nároky na funkčnost a disponujete pouze malým místem, našli jste svého vítěze.

Vířivka Lara Mini

Lara Mini je dalším minimalistickým modelem velmi praktických tvarů. Poskytne pohodlnou relaxaci až 3 osobám, takže se hodí třeba i pro rodinu. Tato vířivka je zaměřena na dokonalou hydromasáž celého těla okořeněnou o inteligentní náladové světlo. Jen si přestavte ten remantický večer ve dvou v této vířivce. Prostě idylka! A díky přehlednému zobrazení všech funkcí na displeji se nemusíte bát žádného složitého ovládání.

Vířivka Corall

Poslední vířivkou do malých prostor je model Corall. Tato vířivá vana je luxusním modelem limitovaných rozměrů. I přesto však uvnitř najdete dostatek prostoru tak, abyste měli při relaxaci dostatečný komfort. Stejně jako u předchozího modelu se do ní vejdou až 3 osoby. Oproti předchozím vířivkám má však tato přece jen něco výjimečného. Můžete si u ní totiž sestavit osobní masáž na míru, a to zejména díky víceúrovňovým regulačním systémům. Samozřejmostí je také bezdrátové ovládání a řízení vířivky prostřednictvím Wi-Fi.

Už jste si vybrali?

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky