Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

V případě sedavého zaměstnání lze zdravotní problémy s tím spojené řešit pravidelným pobytem ve vířivce

20.9.2016

Máte-li kancelářskou práci nebo pracujete-li za pokladnou, možná vám nejsou cizí následující symptomy: bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolest zad, a jiné. Je přinejmenším vhodné při sedavém zaměstnání poskytnout svému tělu ve volném čase zvýšenou péči. Neměli bychom opomenout přirozenou chůzi (ideálně několik km denně) a dále bychom se měli zaměřit i na uvolňování svalů.

Pohyb je pro člověka přirození. Dlouhodobé sezení ne.

Lidské tělo zkrátka není uzpůsobeno tomu, aby celý den bylo ve stejné poloze. Již od pradávna byl pohyb pro člověka naprosto přirozený. Až v posledních letech čím dál víc sedíme a jen minimálně se hýbeme. Právě proto mají mít lidé pracující v kancelářích možnost se několikrát denně projít.

Jenže všichni to známe. Práce je tolik, že pracujeme prakticky bez zastavení celý den a když už se k nějaké pauze dostaneme, jsme rádi, že můžeme vypnout a na chvíli zavřít oči. Napadlo vás ale někdy, co takový styl života znamená pro vaše tělo? Co se děje po celém prosezeném dni s páteří? Pokud vás záda občas pobolívají, je to nepříjemné znamení, že něco není v pořádku. Ovšem takovým problémům můžete předcházet! Pomůže vám vlastní venkovní vířivka.

Vířivka není jen o uvolnění

Dnešní vířivky nabízí různé hydromasáže, které vám pomohou se ztuhlými svaly po celodenním sezení. Díky nastavení trysek a proudění teplé vody totiž dochází k efektivní masáži nejvíce namáhaných svalů a jejich prohřívání do hloubky. Díky tomu se svaly dokonale uvolní a nepříjemná bolest zad ve většině případů zcela odezní.

Díky pravidelnému víření budete mnohem šťastnější

Odpočinek ve vířivce navíc stimuluje produkci endorfinu, hormonu štěstí, který zlepšuje naši náladu a zahání všechny problémy a nepříjemné úkoly. Pokud budete trávit čas ve vířivce pravidelně, budete celkově ve svém životě spokojenější a šťastnější. Pokud se vám spí, pobyt ve vířivce nepříjemné psychické napětí do značné míry eliminuje a vy tak konečně po dlouhé době opět zažijete hluboký a ničím nerušený spánek.

Relaxaci a hydromasáž můžete okořenit i náladovým světlem, které vám rádi do vířivky nainstalujeme.

A co víc můžete očekávat od vířivých van značky Canadian Spa International®? Především oceníte jejich jednoduché a intuitivní ovládání, tichý chod, snadnou údržbu a nízké provozní náklady.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky