Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Jak dokonale umístit vířivku i do malých prostor?

7.10.2016

Trápí vás problém malé zahrady, kde je problematické umístit velkou vířivku? Nevadí, neboť existují i malé vířivky ideální pro 2 až 3 osoby. I malá vířivka s několika doplňky dokáže vytvořit dokonalé domácí lázně. Sledujte níže a budete vědět, jak na to.

S vířivkami značky Canadian Spa International® si doma můžete vytvořit dokonalé lázně, a to i v případě, že máte k dispozici jen malý prostor. Přestože jsou velikostí malé, najdete v nich dostatek prostoru pro dokonalou relaxaci a prvotřídní vybavení. I když v ní žádné velké večírky pořádat nemůžete, stále se do nich pohodlně vejdou 2 až 3 osoby.

Rovná plocha

Než na zahradu, terasu či balkon umístíte venkovní vířivku, ujistěte se, že ji pokládáte na rovnou plochu. Zejména na zahradách bývají plochy trochu z kopce. Ještě než se tedy pustíte do umisťování, zajistěte, aby vaše vířivka stála rovně a nevytékala tak z ní během použití voda.

Vytvořte si soukromí

K dokonalému účinku hydromasáží je potřeba klid a soukromí. Ať už máte vířivku umístěnou na terase nebo na předzahrádce, vytvořte si kolem vířivky takový prostor, ve které vás nikdo a nic nebude rušit.. Jednoduše toho docílíte například zakrytím zábradlí savanskou trávou, rákosem nebo jinými materiály. Takové řešení je velmi jednoduché, levné a praktické. Ve chvíli, kdy už soukromí nebudete potřebovat, můžete tyto materiály jednoduše schovat třeba do skříně. Skvěle vám poslouží také paravan.

Ozdobte okolí rostlinami

Dalším uklidňujícím a harmonizačním prvkem jsou rostliny. Proto ani na ně nezapomeňte a nějaké umístěte i v okolí vířivky. Nemusí se nutně jednat o tropické rostliny nebo nějaké velké keře. Stačí rozkvetlá orchidea nebo zelená tráva v květináči a hned bude okolí vířivce více přívětivé. Květin a zelených rostlin zkrátka nikdy není dost.

Ploty z rostlin

A když už jsme mluvili o tom soukromí a o rostlinách, můžete to spojit a vytvořit si živý plot z rostlin. Nejen, že zharmonizujete okolí vířivky, ale také vytvoříte dostatek soukromí. Velmi dobře k tomuto účelu poslouží jalovce nebo pnoucí se vinná réva.

Možností, jak zútulnit okolí vířivky a mít k dispozici dokonalé domácí lázně je mnoho. Rostliny a soukromí jsou ale základ, na který byste měli myslet ze všeho nejvíc.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky