Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

GLADIUS: Vířivka, která poslouží i jako zahradní bazén

10.10.2016

Jste milovníci vodních radovánek a léto v našich zeměpisných šířkách vám nepřijde dost dlouhé? Rádi si dopřejete příjemně teplou vodu v bazénu a máte přitom dostatek prostoru na zahradě? Zcela jistě uvítáte možnosti velké venkovní vířivky, která zcela jistě může konkurovat i venkovnímu bazénu a zároveň vás překvapí i něčím extra.

Vířivka GLADIUS je řešením pro všechny! Ať už milujete pobyt ve venkovním bazénu nebo si rádi užíváte teplou vodě nejen v létě, GLADIUS je zkrátka to pravé ořechové! Nejenže s ní nahradíte venkovní bazén, ale také získáte skvělou vířivou vanu, ze které se vám prostě nebude chtít odcházet.

Uvolníte se spolu až se šesti lidmi!

Navíc není tento model jen obyčejnou vířivkou. Najdete v něm velký funkční prostor, ve kterém budete moct pohodlně relaxovat až se šesti dalšími lidmi. A každý z vás bude mít k dispozici svou samostatnou masážní zónu.

Díky víceúrovňovým regulačním systémům si budete dopřávat dokonalou masáž přímo na míru. Ať už vás bolí záda, nebo chcete uvolnit své ztuhlé svaly, nebo hledáte relaxaci, každé vaše přání bude splněno. Tato gigantická vířivka vám umožní nastavení optimální intenzity hydromasáže a poskytne vám tak třeba sportovní masáž po náročné fyzické aktivitě nebo hloubkovou tlakovou masáž, která je vhodná při bolestech zad ze sedavého zaměstnání.

A co znamená technologie MicroSilk®?

U vířivky GLADIUS můžete využít technologii MicroSilk®. O co se ale jedná? Tato technologie vytváří mikrobublinky s léčivými účinky a poskytne vám tak dokonalou kyslíkatou lázeň. Tento systém vám pomůže vyléčit kožní problémy a navíc omlazuje lidskou pokožku. A kdo dnes nechce vypadat stále mladě?!

Perfektní uvolnění pro každého!

Model GLADIUS vám poskytne naprosto dokonalé uvolnění. Vaše tělo i mysl se konečně pořádně zrelaxují a odpočinou. Díky této vířivce vyřešíte také své problémy s bolestmi svalů, kloubů nebo špatným spánkem. Hydromasáž vám bude stimulovat tvorbu hormonu štěstí a při pobytu ve vířivce zapomenete na denní starosti.

A pokud vykonáváte sedavé zaměstnání oceníte u ní její unikátní technologii hydromasáže, díky které budou vaše unavené svaly prohřívány a masírovány do hloubky. Bolesti zad tak okamžitě hodíte za hlavu.

Vířivka GLADIUS vám zkrátka nabízí vysoce efektivní hydromasáž a bazénový prostor v jednom.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky