Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Vířivky budoucnosti, které posouvají hranice

15.2.2017

Naše modely nejvyšší řady lze doplnit o vizionářské multifunkční prvky řady VISION, které slouží k ovládání světelného spektra a například perličkové masáže ve stejný okamžik.

Budoucnost, kterou bychom rádi prezentovali, bude symbolizována jednoduchostí snoubenou s elegantním luxusem. Naše vize nejsou ničím limitovány a pro své náročné klienty jsme připraveni vytvářet na míru individuální ovládací a technologické prvky v unikátním provedení.Naše modely nejvyšší řady lze doplnit o vizionářské multifunkční prvky řady VISION, které slouží k ovládání světelného spektra a například perličkové masáže ve stejný okamžik. Budoucnost, kterou bychom rádi prezentovali, bude symbolizována jednoduchostí snoubenou s elegantním luxusem. Naše vize nejsou ničím limitovány a pro své náročné klienty jsme připraveni vytvářet na míru individuální ovládací a technologické prvky v unikátním provedení.

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky