Canadian SPA - úvod

1 2 3 background background background
 

Aktuality

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější.. 

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější.. 23.4.2018

Značka Canadian Spa International® se stává stále oblíbenější a zdá se, že zastavit ji nedokáže ani krutá skandinávská zima...


Lacan Thermal Technology – v dobrém hledejte vždy jen to nejlepší 

Lacan Thermal Technology – v dobrém hledejte vždy jen to nejlepší 13.10.2017

Aktuální novinkou letošní sezony se stal vývoj nového designu opláštění doplněného co nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi z PVC profilu. Z běžné praxe je zřejmé, že co na první pohled působí krásně, nemusí již ...


Vířivky budoucnosti, které posouvají hranice 

Vířivky budoucnosti, které posouvají hranice 15.2.2017

Naše modely nejvyšší řady lze doplnit o vizionářské multifunkční prvky řady VISION, které slouží k ovládání světelného spektra a například perličkové masáže ve stejný okamžik.


Mezinárodní úspěch vířivky Canadian Spa International® ve Francii 

Mezinárodní úspěch vířivky Canadian Spa International® ve Francii 30.11.2016

SPA Studio s.r.o. Praha se již po několikáté stalo součástí evropské výstavy wellness a spa v Piscine Global Europe Lyon ve Francii.


GLADIUS: Vířivka, která poslouží i jako zahradní bazén 

GLADIUS: Vířivka, která poslouží i jako zahradní bazén 10.10.2016

Jste milovníci vodních radovánek a léto v našich zeměpisných šířkách vám nepřijde dost dlouhé? Rádi si dopřejete příjemně teplou vodu v bazénu a máte přitom dostatek prostoru na zahradě? Zcela jistě uvítáte možnosti velké venkovní vířivky, která zcela jistě může konkurovat i venkovnímu bazénu a zároveň vás překvapí i něčím extra.


Jak dokonale umístit vířivku i do malých prostor? 

Jak dokonale umístit vířivku i do malých prostor? 7.10.2016

Trápí vás problém malé zahrady, kde je problematické umístit velkou vířivku? Nevadí, neboť existují i malé vířivky ideální pro 2 až 3 osoby. I malá vířivka s několika doplňky dokáže vytvořit dokonalé domácí lázně. Sledujte níže a budete vědět, jak na to.


V případě sedavého zaměstnání lze zdravotní problémy s tím spojené řešit pravidelným pobytem ve vířivce 

V případě sedavého zaměstnání lze zdravotní problémy s tím spojené řešit  pravidelným pobytem ve vířivce 20.9.2016

Máte-li kancelářskou práci nebo pracujete-li za pokladnou, možná vám nejsou cizí následující symptomy: bolest v kříži, ztuhlé krční svaly, bolest zad, a jiné. Je přinejmenším vhodné při sedavém zaměstnání poskytnout svému tělu ve volném čase zvýšenou péči. Neměli bychom opomenout přirozenou chůzi (ideálně několik km denně) a dále bychom se měli zaměřit i na uvolňování svalů.


Vířivky v malých prostorách 

Vířivky v malých prostorách 9.9.2016

Pokud lidé nedisponují dostatečným prostorem, často se vzdají snu o vlastní vířivce. Jednoduše jsou přesvědčeni, že vířivka není do malého prostoru na malé zahrádce nebo terase vhodná. Ovšem opak je pravdou. Lze si zvolit z několika modelů vířivek, které nejsou na prostor vůbec náročné. Disponují stejnými funkcemi jako velké vířivky a jejich jediným rozdílem je, že jsou zpravidla určeny pro maximálně 2-3 osoby.


Je vířivka v těhotenství bezpečná? 

Je vířivka v těhotenství bezpečná? 29.8.2016

Máte vlastní venkovní vířivku a nejste si jistá, zda v ní můžete trávit čas, když čekáte miminko? Není se vůbec čeho bát! Vaše obavy jsou naprosto neopodstatněné. V klidu si pobyt ve vířivce užívejte a vám ani vašemu miminku se nic nestane! Navíc se krásně uvolníte a zrelaxujete, což vám v těhotenství jen prospěje.


Jaké jsou nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky? 

Jaké jsou nejefektivnější a nejúčinnější aromaterapie do vířivky? 17.8.2016

Zaslechli jste někoho mluvit o aromaterapii do vířivky a teď byste to také rádi zkusili? Je pravda, že mají řadu pozitivních účinků, zejména pro naše dýchací cesty. Ovšem abyste takových účinků skutečně dosáhli, je potřeba sáhnout jen po těch nejefektivnějších a nejúčinnějších aromaterapiích. Které to tedy jsou?


Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive? 

Swim SPA nebo vířivka v kompletním řešením All Inclusive? 25.4.2016

Chtěli byste si pořídit vířivou vanu, ale vůbec se v tom nevyznáte a nevíte tedy, jak si ji vybrat, na co se zaměřit a jaký model konkrétně zvolit? Nabízíme vám pomoc v podobě komplexního řešení. Pokud si přejete kompletní realizační dílo i vyřešení uložení vířivé vany, pak jste zde na správné adrese.


Už jste to slyšeli? Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016! 

Už jste to slyšeli? Přichází nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA 2016! 21.1.2016

Pokud se zajímáte o dění z oblasti SPA a vířivých van, máme pro vás nejžhavější novinku, která by vám rozhodně neměla uniknout! Nová generace nejoblíbenější rodinné vířivé vany DELPHINA!


Nehledáte pouze přijatelnou cenu, ale také maximální péči? 

Nehledáte pouze přijatelnou cenu, ale také maximální péči? 21.9.2015

Najít v dnešní době prodejce, distributora nebo výrobce, který by upřednostňoval zájmy zákazníků před svými vlastními - to je pořádný oříšek. I my jsme hledali nějaké dodavatele určitých součástí k vířivým vanám, kteří by nám maximálně vyšli vstříc a společně jsme se dohodli na přijatelném řešení, ale nebylo to vůbec jednoduché. Proto jsme si řekli “A dost! My takoví pro naše zákazníky nebudeme!”.


Zvukové systémy a možnosti ozvučení do vířivky 

Zvukové systémy a možnosti ozvučení do vířivky 2.9.2015

Do své vířivé vany si můžete nainstalovat několik druhů a typů zvukových zařízení. Věděli jste, že si tato zařízení můžete individuálně nakombinovat? Ano! Každému klientovi se snažíme maximálně vyhovět. Podle pozice a umístění vířivé vany pak individuálně přistupujeme k umístění zvukového systému a navrhujeme vždy jen ten nejefektivnější způsob ozvučení, a to nejen vířivé vany, ale také jejího okolí. Do našich zařízení používáme pouze nejkvalitnější a osvědčené zvukové technologie a dle náročnosti zákazníka pak individuálně každou sestavu konzultujeme.


Hledáte skutečně inteligentní systémy řízení vaší vířivky? 

Hledáte skutečně inteligentní systémy řízení vaší vířivky? 1.7.2015

Hledáte pro svou vířivou vanu něco exkluzivního, originální a maximálně interaktivního? Pak oceníte ovládací panel ze série LM, jenž doporučujeme do speciálních paketů pro tu nejnáročnější klientelu.


Ovládejte si svou vlastní masáž ve vířivé vaně 

Ovládejte si svou vlastní masáž ve vířivé vaně 19.5.2015

Věděli jste, že každá vířivá vana Canadian Spa je vybavena několika nezávislými okruhy masáže?


MicroSilk® přírodní čistící terapie pro lidskou pokožku 

MicroSilk® přírodní čistící terapie pro lidskou pokožku 27.4.2015

Slyšeli jste už někdy označení MicroSilk®? Že ne? V tomto článku vám tuto technologii představíme.


Prodej vířivky je pro nás slibem do budoucna 

Prodej vířivky je pro nás slibem do budoucna 12.3.2015

Každý náš zákazník nám svým nákupem vířivé vany prokazuje svou důvěru a prodej vířivky je pro nás vždy závazkem do budoucna. Všechny produkty se stávají nedílnou součástí života svého majitele a naše starost a péče o něj je pro nás důležitý závazek.


Vířivka je jako investice do budoucna 

Vířivka je jako investice do budoucna 18.2.2015

Chtěli byste si koupit vířivku? Zvažujete tento nákup už dlouho? Máte nějakou v merku, ale nejste si úplně jisti?


Vířivka Puerla je vhodným modelem i na městskou terasu 

Vířivka Puerla je vhodným modelem i na městskou terasu 24.1.2015

Vířivé vany mají pro svou velikost a dispozice do určité míry předurčené využití. Nemůžete přeci umístit obrovskou vířivou vanu pro 8 osob do malé koupelny a naopak se na velkou terasu nebude příliš hodit malinkatá vířivka pro dva. I když proti gustu žádný dišputát.

<< <  1  2  3  > >>

 
 

Canadian SPA International® v ČR

Canadian SPA International® patří mezi přední světové brandy vířivých van. Její výrobky jsou známé především pro svou vysokou kvalitu, špičkové technologie, preciznost provedení a velmi osobní funkční design.

Partnerem a oficiálním prodejcem produktů Canadian SPA International®  v ČR je společnost SPA Studio s.r.o.

Vyhledat

Rychlý kontakt


Vaše jméno *:

Telefon *:

E-mail *:

Zpráva:


* povinné položky